Silo (2023) (seriál)

První řada: *** Další nafouknutá bublina ovocné TV. Série v prvních dvou epizodách povalí pointu, sdělí spoustu informací a… tím to vlastně končí. Zbytek série se děj věnuje úplně něčemu jinému a se sdělenými informacemi nijak nepracuje (ani do samotného závěru). Cca 5 minut poslední epizody prakticky jen potvrdí to co všímavý divák zjistil už dávno a to je celé. Tedy po deseti epizodách se nedozvíme zhola nic, hlavně že v každé epizodě se děje spousta vedlejších dramat. Druhá řada: TBD

Silo - Season 1 (2023) (série)

Další nafouknutá bublina ovocné TV. Série v prvních dvou epizodách povalí pointu, sdělí spoustu informací a… tím to vlastně končí. Zbytek série se děj věnuje úplně něčemu jinému a se sdělenými informacemi nijak nepracuje (ani do samotného závěru). Cca 5 minut poslední epizody prakticky jen potvrdí to co všímavý divák zjistil už dávno a to je celé. Tedy po deseti epizodách se nedozvíme zhola nic, hlavně že v každé epizodě se děje spousta vedlejších dramat (podrobně u jednotlivých epizod)

Silo - Venku (2023) (epizoda)

Ach jo… proč ta vrcholně debilní scéna v odpadní šachtě? Proč 3/4 epizody o ničem (nic nového)? Proč opět nekonečná oblékací scéna? Co oceňuji, je že konečně se provalilo to co bylo naznačeno už na začátku (ptáci letí pokaždé ve stejné formaci… probliknutí obrazu… prohnutí mrtvolou manželky šerifa)  a na to se muselo čekat deset epizod?

Silo - Útěk (2023) (epizoda)

Ty díry scénáře mě vyloženě serou. Jako kde jakej čičmunda má doma “zrcadlo”, ale zástupce šerifa s tajemstvím jak stodola ne? A celou epizodu hrozné drama okolo zjištění něčeho co divák už dávno ví? Vážně tenhle scénář psal idiot.

Silo - Hanna (2023) (epizoda)

No tak konečně se svině odkopala (tušil jsem to od smrti starostky). Osobně mě na celé seriálu rozčiluje, že se na začátku něco rozjeli a pak nabrala série úplně jiný směr a ignoruje se to. To samé ty neustálé náznaky (všude v sílu jsou staré monitory s vakuovou obrazovkou, ale “šmíráci” mají LCD) něčeho na pozadí, které se nerozvíjí. Jako celkek mě seriál štve. Jako epizoda ale funguje (alespoň se nežvaní ale něco se děje).

Silo - Ochránci plamene (2023) (epizoda)

Většina děje je neskutečně otravná a zbytečná. Pak dojde na bábu a děj dostane náhle obrátky. Na mě bohužel pozdě.

Silo - Relikvie (2023) (epizoda)

Prakticky zbytečnější než tahle epizoda jsou flashbacky v ní. Nevyřeší se tu nic. Nezodpoví se taky nic. Jediné co má hodnotu je poslední minuta.

Futurama - Tajemství příštích Vánoc (2023) (epizoda)

Tak tohle mi sedlo. Asi proto, že to je mix nostalgie (celkem dost se tam recykluje) a zaměřuje se zase po čase na Zoidberga :). Jo a he tam (snad teprve po druhé v historii) Chanuka zombie!

Pappa Mia! (2023)

Opravdu Pappa Mia!? Tedy pokračování Mamma Mia!? V tom případě na to ani nekoukám...

Blue Beetle (2023)

No konečně! Velebte Pána… Pákistánci mají superhrdinu, Číňané, Egypťané, Afro-Afričané… a teď i telenovela z Mexika! WB/DC si může odškrtnout další zářez jak jsou moderní. I když za mě celkem zklamání. Čekal jsem více Číňanů, Indů a samozřejmě lidí bez pohlaví a orientace. V tom Mexiku jsou hrozní rasisti. Ale k tématu. Už to běží 20 minut a stále telenovela. Nudím se. 40 minut… teď je to uřvaná telenovela plná digi-bordelu a idiocie (horší než Shazam). 60 minuta… to už je moc… mix Ironmana a Spidermana. Jen trapnější (ty diskuze s oblekem jsou doslova vykradené). Asi nemusím ani pokračovat dál aby bylo jasné o čem je druhá hodina. Víc telenovela… víc řvaní… víc digi bordel… víc fuj.