Živí mrtví: Počátek konce - Odessa (2023) (epizoda)

Tak konečně se dozvídáme o vzniku P.A.D.R.E. Bohužel zase scénář… proboha proč ta největší svině už dávno nemá v hlavě větší než malé množství olova neslučitelné se životem. Navíc mě dost mate jak je možné, že pokousaný kluk je pořád v pohodě… ten děj je prostě nelogický.

Živí mrtví: Počátek konce - Blue Jay (2023) (epizoda)

Co mě vyloženě hnulo žlučí, byl ten debilní rozhovor na střeše vlaku (které spustilo co ve vlaku následovalo). Sakra mají dítě pod narkózou “co se každou chvíli probudí” a mají čas na kokotiny? Dějově je epizoda pecka, ale scénář tlačí postavy do idiotských situací a rozhodnutí, které by nikdo neudělal (a pokud ano byl by dávno za krmivo).

Živí mrtví: Počátek konce - Remember What They Took from You (2023) (epizoda)

OK… takže jsme skočili o 7 let dopředu. Ze závěru předchozí řady si pamatuju prd, ale to že by Morgan makal pro Padre? A co ropucha? Jednou nesmí umřít, pak už není potřeba? Harant samozřejmě na pěst… . Vlastně jedno si pamatuju celkem dobře. Otřesný scénář a skvělou atmosféru. A to platí i teď. Dějový odpad v perfektním obalu.

Tajná invaze (2023) (seriál)

Neskutečně nevyvážené a zbytečné. Asi nejvíc mě rozčilovala zbytečná vata, dost dementní vyprávění bez větší snahy respektovat návaznost na Captain Marvela a v neposlední řadě likvidace (zbytečná) některých postav. Podrobně u jednotlivých epizod.

Tajná invaze - Domov (2023) (epizoda)

Hmm… digitální bordel na úrovni DC (a to fakt není poklona) a navíc ten scénář… bože to byla retardace. Proč vůbec ten Havest dal z ruky? A co ta idiocie s “prohlášením”? Fakt ne…

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

Mason (z Black Widow) potěšil. Taková třešinka pro fajnšmekry. Nicméně nejlepší je stejně “řádění” MI6. To je alespoň vtipné a s nadsázkou baví. Zbytek je tak nějak natahovaná vata…

Tajná invaze - Milovaná (2023) (epizoda)

Kdyby se vystřihalo cokoliv ohledně Furyho manželky, dal bych i víc. Další mrtvola klíčové postavy překvapila a kratší stopáž epizodě prospěla.

Tajná invaze - Zrada (2023) (epizoda)

Tak tohle už je špatný… celá epizoda se nic neděje. Jen se žvaní a nečekaná likvidace další postavy na tom nic nemění. Jako k čemu je tohle natažený na seriál o (cca) 4 hodinách nepochopím.

Tajná invaze - Sliby (2023) (epizoda)

Prvních 5 minut je prakticky opáčko Captain Marvela a návrat do roku 1997. Takhle měl seriál začít! Chronologicky, vysvětlení co se děje. Bohužel zbytek času se opět pokračuje “v současnosti” a věci o moc víc smysl nedávají. Jako Skrulové se vehementně (v CM) snaží obhájit se jako chudinky-uprchlíky a pak se zachovají přesně tak, pro co je chtěli Kree (v CM) vyhladit... A proč jsme sakra ještě neviděli některé Skruly ve své podobě? Sorry ale stále mě seriál nepřesvědčil. Pozn.: body navíc za masnu a vybombardování Slovenska :D.

Tajná invaze - Zmrtvýchvstání (2023) (epizoda)

OK. Takže zelený ušáci jsou najednou zlý? A Talos už není zelenej? Jeho dcera jde proti němu? Manželka mrtvá? Proč ne všechny jsou “na svém území” zelení? A jako za 40 let se nepovedlo najít ušákům domov? Jako tohle je fakt demence… Naprosto nic z konce Captain Marvela neplatí. Navíc bombový útok v Rusku? (v současné době zanechává dost pachuť a pocit lhostejnosti). Navíc ta zbytečnost s Marií… Stručně řečeno, uplácaná zmatenost.