Slečna Drsňák (2000)

Filmy se Sandrou Bullock mám rád, žádná typická modrooká blondýnka, má nějakou osobnost a rolemi které představuje se, myslím, blíží svému normálnímu běžnému chování. Sice to, že vyhrabou někde průměrně hezkou dívku a udělají z ní královnu krásy tu už bylo, ale i tak je se na co těšit. Některé scény jsou vážně dobré a vyvedené do detailů. No co dodat, prostě fajn.

Kdo neskáče, není Čech (2015) (seriál) odpad!

Sice nejsem sportovní typ, ale občas se na sport dívám. Tento výtvor má se sportem společnou jen základní myšlenku o tom že kdo není Čech ten asi neskáče. Styl dokumentu stylem fiktivní reality tomu dost ubírá na vážnosti a v celku se jedná o trapný pokus někomu něco zdělit ( nerozumím proč je to děláno tímto stylem )

První krok (2009) (seriál)

Další blbost z Českých luhů a hájů. Nesympatické postavy mi lezly krkem.

Kolotoč (1996) (pořad)

" B , jako táta " -- " Prosím ? " -- " Můj táta je Bedřich " A přece se točí. Komická soutěž o nejubrebtanějšího breptala a získat můžem i zajímavé ceny.

Nové trable staré Christine (2006) (seriál)

Asi nejtrapnější seriál co znám. Tupá kráva která řeší milion absolutně nesmyslných nesmyslů na které by si normální člověk ani nevzpoměl. Většina herců je totálně nesympatických. Humorného jsem na tom neshledal prakticky nic ( Ta 1 hvězda je proto, že jsem viděl jen asi 16 dílů - necelých - a je možné že jiné díly mohly být i veselé. Proto nedám odpad )

Kniha života (2014)

Výborně udělaná pohádka. Postavičky vyřezané ze dřeva, byly sice dost nepovedené ( hlavně ty křivé, baňaté, a zahnuté nosy ) ale nejde tomu upřít originalitu. Příběh samotný už tady sice byl několikrát, ale určitě ne tak hravě podaný. Celá říše mrtvých - jak vzpomínaných tak zapomenutých - byla udělaná bravúrně. Svíčkař byl sice opětovně prdlá postava, ale to už k těm dětským animákům prostě patří. --- .Docela to přípomínalo Mrtvou nevěstu od Burtona. Kdyby byly postavy více podobné lidem, dal bych hvězdu navíc. Takhle je to za 3 medaile.

ONA A ON (2013) (seriál) odpad!

Nestojí mi to ani za tech chrchel, který jsem na to chtěl hodit. Je to smutné, vidět herce v takových kravinách.

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Sakra, vo co de ? ( Další špatná šou. Tentokráte z produkce TV Barrandov. ) Většinu těch " celebrit " ani neznám.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Mě tyhle blbosti nezajímají. Je mi totálně u prdele kdo je z kým těhotný a proč se daný trapák rozvádí. Reportáže o těch, kteří jsou v oblibě jen proto že to někdo řekl. Vyhaslé hvězdy, které pro slávu sundávají i spodní prádlo aby se o nich mluvilo. Být slavný je těžká práce.