The Florida Project (2017)

Tohle rozhodně není filmy pro mě, byť je to typický festivalový film a poukazují na to hlavně střižené scény, ale i délka jednotlivých scén. Partička kamarádu, která dělá lumpárny mě vůbec nebavila. Zajímavější pro mě byly scény s matkou a dcerou, které se na tom neměli zrovna nejlépe, jim skvěle sekundoval Willem Dafoe (ale vážně nevím, za co ta nominace na Oscara, asi nebyl nikdo další), který se tam bohužel dohromady objeví asi jen na 15 minut maximálně. Konec mě malinko naštval, jelikož je otevřený a já bych se ráda dozvěděla, jak to s nimi dopadlo.

The Fundamentals of Caring (2016)

Čekala jsem utahané drama se špetkou černého humoru, ale nakonec mě to mile překvapilo. Humoru je tam až až, ale vážně to pobaví. Scény, kdy si navzájem dělají naschvály, ať už předstírání dušení nebo zápomenutí léků v hotelu mě vážně bavili. Nejdříve jsem si říkala, že ej to v haji, co se teď stane a pak se ukázalo, že to byl blbý prank a opravdu mě to pobavilo. Paul Rudd je navíc velký sympaťák a celý film dokáže táhnout jen on sám s pomocí Craiga. Selena Gomez je tam jako třešnička na dortu, její bad ass postava má super hlášky a skvěle se tam hodí. Porod dítěte byl na mě ale asi už moc přeplácaný.

The Gambler (2014)

Škoda, že se tam točí všechno dokola a nic se nemění, ovšem přítomnost Jessicy Lange film trochu pozvedá, ale nuda je to stejně. I když se Mark Wahlberg snaží zahrát roli gamblera, tak scénář a námět jsou tak chudé, že i on to nezachrání.

The Graham Norton Show (2007) (pořad)

Jak já zbožňuji Grahama! Nikde nenajdete pravý anglický humor jako právě v téhle show, miluji jeji vtipnost a je vidět, že každého hosta dokáže rozesmát a přemluvit ke všemu, co si jen zamane.

The Journey (1959)

Spojení Deborah Kerr a Yul Brynner k sobě prostě jde a jsem ráda, že si společně opět zahráli. Oba předvedli skvělé výkony a ve filmu hrají vážně skvěle, horší je na tom zbytek filmu. Dělalo mi velký problém se do toho dostat, a proto mi to přišlo chvílemi nudné.

The Landlord (2007)

Video, které mě opravdu od srdce rozesmálo! Nejlepší dětská komediální herečka a to teprve ve třech letech.

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

Hru jsem nehrála, takže nemám jak porovnat, ale jakožto neználek si myslím, že se stále jedná o velmi originální seriál se skvělými hereckými výkony. Samozřejmě, že Pedro Pascal je láska a neskutečně moc se mi v roli Joela líbí, i když jsem si místy říkala, že mě štve, jak všechno musí řešit hned násilím, ale v době apokalypsy, kdo ví, jak bychom se chovali my, že? Bella v roli Ellie velmi překvapila, patřila jsem k těm, kdo k jejímu obsazení byl trochu skeptický, ale nakonec proti jejímu výkonu nemůžu říct ani slovo. Byly tam epizody, které mě nudili víc, ale bylo to krásně vyvážené těmi povedenějšími.

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter (2018)

Nebylo by to tak strašné, kdyby to nebylo tak moc nudné. Velkým problémem tohoto filmu je, že se nemůže rozhodnout do jakého žánru půjde. Má se jednat o rodinné drama? Komedii? Nebo lehce sportovní film o lovení? Tohle vše se nám to míchá dohromady a nedělá to dobrotu. Josh Brolin mi navíc do této role naprosto neseděl (a to jsem se na film koukla jen a kvůli němu). Mile mě ale překvapil Montana Jordan, zahrál to super. Posledních pár minut filmu bylo jak ze špatné verze Divoké řeky s Meryl Streep. Námět vcelku dobrý, originální, ale zpracování nuda a nepovedlo se.

The Madwoman of Chaillot (1969)

Film mi přišel dost zajímavý, pak jsem ho chvilku nechápala, pak zase ano. Ale Katharine Hepburn byla úžasná, kdyby zde nehrála, asi bych dala hvězdičky jen 2. Každopádně mám pocit, že za měsíc si už nebudu vůbec pamatovat, o čem, že tenhle film byl.

The Morning Show - Série 1 (2019) (série)

Tohle je bomba. Jennifer a Reese spolu, které doplňuje Steve, tohle už mělo být natočené dávno, protože je to úžasné! První díl mě upřímně trochu odradil, asi jsem prostě jen neměla náladu, takže na zbytek dílů jsem si dala dost na čas. Ale pak když jsem se do toho pustila po druhé jsem od toho nemohla odtrhnout oči a shlédla jsem celou sérii za dva dny. A ten konec? Naprosto epický!