Sedmý syn (2014)

Efektů je ve filmu opravdu dost. Jeff Bridges sem tam řekne nějakou hlášku, u které jsem se upřímně zasmála. Bojové scény by mohli být propracovanější a Julianne Moore trochu přehrávala. Škoda, že příběh byl tak děravý a nebyl pečlivěji napsaný.

Barbie a Škola pro princezny (2011)

Co se mi na filmu opravdu líbí je to, že zvedá sebevědomí malým holčičkám a vtlouká jim do hlavy, že v každé je kousek princezny. Řekla bych, že malým dětem se tenhle film opravdu bude líbit, také ukazuje, že skoro každý zlý se může napravit. Ale pro dospělého to bude nudná podívaná.

Předčítač (2008)

Kate Winslet si film ovládla a předvedla, co všechno se naučila ve škole herectví a byla za to zaslouženě odměněna, ale samotný film už není tak dobrý. Za prvé bych vytkla vztah mezi 15-ti letým chlapcem a skoro 40-ti letou ženou. To mi přišlo dost nereálné, ale láska kvete v každém věku. Možná by filmu neuškodili scény přímo z koncentračního tábora, ale rozumím, že je to natočené podle knihy. Jinak hudba byla úžasná a romantika ve filmu opravdu nechybí.

Con Air (1997)

Pod dlouhé době film, který mě dokázal nadchnout ve všech směrech. Na jedné straně záporáci v čele s Johnem Malkovichem a na druhé straně dobráci v čele s Nicolasem Cagem a Johnem Cusackem. Herci, kteří umí hrát dokázali z tohoto filmu udělat neuvěřitelnou podívanou. Rozhodně vás to nebude nudit. Při závěrečné scéně, kdy zněla píseň 'How Do I Live' jsem prostě slzy neudržela.

Špinavý prachy (2014)

Zajímavý film, ale trochu se táhne. Je tam toho dost na rozmotání, jelikož nečekáte, že by do toho mohl být zapleten tenhle a nakonec z toho vyjde, že to byl tamten. Ale docela oddechová podívaná (když nepočítám rozsekané části těl).

Barbie a Růžové balerínky (2013)

Barbie jako baletku jsem vždycky zbožňovala. Oslňovalo mě, jak je hubená, jak krásně ladně tančí a hlavně ty krásné šaty. Co mě u tohoto filmu zklamalo byla (tradičně) nová animace, kde Barbie již vůbec nevypadá jako Barbie, ale jako ošklivá postava. Navíc i příběh nebyl nic moc.

Pochyby (2008)

Miluji tu atmosféru filmu, hudbu, dialogy a hlavně herecké výkony. Tenhle film vás nechá na pochybách, jedou věříte Hoffmanovi, pak vás Meryl Streep přesvědčí, že on je opravdu ten špatný. Nakonec i sama Meryl Streep má pochyby a z dálky tohle všechno pozoruje a jen občas se prosadí Amy Adams. Já tenhle film zbožňuji od začátku do konce.

Boss (1996)

Celé se to tváří jako skvělý thriller, bohužel to tak není. I když doba, ve které se to odehrává je vážně skvělá, líbí se mi kostýmy a styl v jakém je to natočené, ale jinak to byla nuda. Nick Nolte se do role hodil, ale přišel mi nepříjemný a jakoby svou roli trochu odbil a nevěnoval se jí naplno.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Velice mi to připomínalo film Desatero přikázání z roku 1956. Tenhle film je ale více moderněji zpracovaný, což rozhodně není na škodu. Film to není špatný, ale ani skvělý, je to zkrátka zlatý střed, tudíž průměr. Nijak neoslní, ale ani neurazí. Navíc Christian Bale v roli Mojžíše je sympatický a hodí se do ní, stejně tak jako Joel Edgerton do role Ramsese.

Barbie - Příběh mořské panny (2010)

Nebylo to špatné. Příběh byl poutavý, odehrává se pod mořem, což je krásné místo. Písně, které dojem kazí tam jsou a navíc je to ta nová děsná animace, která se mi nelíbí, ale příběh docela ujde.