Říše slunce (1987)

Jsou tam záběry, které za to stojí, ale film je dost roztahaný a tím pádem nudný. Chvilku trvá než se to pořádně rozjede. Christian Bale předvedl skvělý výkon, ale ve filmu mi byl dost nesympatický, řekla bych že to bylo převážně tou rolí než jím samotným. Škoda jen, že to není kratší a ne tak roztahané.

Celou dlouhou noc (1981)

Barbru Streisand považuji za jednu z nejlepších režisérek a i jako herečka není špatná, ale vždycky jsem si říkala, že na skvělé filmy má nos, ale tenhle film je důkazem, že i tak skvělá herečka a režisérka se může seknout. Tohle se vážně nepovedlo. Mezi Babs a Genem nějaká ta jiskra skočí, oba to zahráli perfektně, ale příběh filmu je nudný, nezajímavý a je to prostě brak. Škoda, tak skvělých herců, na tak podprůměrný film.

Aristokočky (1970)

Příběh není dost propracovaný jako u ostatních pohádek, takže je to trochu nudnější, ale jinak to máš vše, co správná Disney pohádka má mít.

Rivalové (2013)

Obdivuhodný příběh dvou obdivuhodných jezdců Formule 1. Každý z nich byl jiný, ale oba toužili po tom samém - porazit toho druhého a získat titul Mistr světa. Nakonec oba byli spokojení. Film krásně ubíhal, zasmála jsem se i pobrečela. Při závodění jsem byla napjatá a tohle jsem od toho očekávala. S filmem jsem nadmíru spokojená.

Místa v srdci (1984)

Krásný film o ženě, která se po smrti svého manžela pustí do pěstování bavlny, aby zaplatila dluhy v bance a nepišla tak o milovanou farmu a rodinu. Sally Field předvádí úžasný výkon, ale více než ona mě na filmu zaujal John Malkovich v roli slepého podnájemníka nebo Danny Glover. Možná začátek je trochu nudnější, ale kouzlo filmu je silné.

Šaráda (1963)

Film se spousty žánry, což je velké plus. Krásná Audrey Hepburn, která je vším, co se kolem ní děje zmatená. Neodolatelný Cary Grant, který mi až moc připomínal George Clooneyho a záporák Walter Matthau, který se zasadil o neočekávaný konec. Komu by se tohle nelíbilo?

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nebylo to tak dobré, jako předešlé díly, na začátku tam nebylo nic nového, takže jsem se spíše nudila. Začalo se mi to líbit až na lodi Queen Anne’s Revenge, nové postavy Černovous a Angelica mi udělali radost. Pro mě asi nejzajímavější scéna byla scéna s mořskými pannami, ale zbytek nebyl opět nic velkého.

Anastázie (1997)

Tuhle pohádku jsem milovala už od dětství a pro mě je to prostě srdcová záležitost. Vždycky jsem si tak nějak představovala, že Anastázie přežila a když jsem viděla tuhle pohádku, byla jsem s touhle "teorií" spokojená. Spousta krásných písní, velice chytlavých a někdy i vtipných. Krásně udělaná pohádka.

Sucker Punch (2011)

Je mi jasné, že si tenhle film nezamiluje každý, ale musíte uznat, že film své kouzlo má. Líbilo se mi, že hlavní představitelka utíkala z reality do světa fantazie, aby se nemusela prát s tou děsnou realitou, která jí měla vzít své vlastní já. Hudba ve filmu je naprosto úžasná a i když film není úplně bez chyb, tak nelituji, že jsem ho viděla. Emily Browning předvedla úžasný výkon.

Klub ráj (1986)

Atmosféra ostrova je krásná, ráda bych se tam někdy podívala. Robinu Williamsovi to sekne jako nikdy, ale film má hodně nedostatků. Tím hlavní nedostatkem je špatně napsaný scénář, který nebyl dostatečně propracovaný a i když se herci snaží o vtípky, tak jsem se ani jednou pořádně nezasmála.