Stále v kurzu - Série 2 (2022) (série)

První půlka skvělá, nejvíce jsem se nasmála u druhé, třetí a čtvrté epizody. Pak už to šlo trochu z kopce dolů. Začalo se to táhnout a natahovat. S konce moc nadšená nejsem, ale udělali si prostor na pokračování, tak uvidíme.

Stan a Ollie (2018)

Jsem trošku zklamaná. Herecky skvěle zahrané, obsazení úžasně vybrané. Steve a John splu krásně seděli a Johna bych skoro ani nepoznala nebýt jeho zpívání. Ale film jako celek mě nezaujal, spíše mě to nudilo a upřímně film jsem viděla před pár dny a už si ani nemužu vzpomenout, co se tam dělo. Vůbec mi nezůstal v hlavě, jako bych ho ani neviděla a takhle by to být nemělo. Většinou mi podobné filmy dají doměnku vyhledat si o těch lidech vice informací, kouknout na jejich pravá vystoupení/videa/fotky, ale tohle vůbec. Vůbec ani trocha zájmu o reálné osoby prostě jedna velká nuda.

Stánek s polibky (2018)

Mě to bavilo. Jsem příjemně překvapená, jak moc se mi to líbilo. Joey King je skvělá herečka, dokázala to už v seriálu Odhalení a je neuvěřitelné jí vidět v něčem jiném a hrát vlastně normální holku, ale šlo to. Místy mi sice byla trochu nesympatická, nicméně když nad tím přivřu oči, tak to vážně nebylo tak zlé. Super zápletka o přátelství a neporušitelných pravidlech, která tu byla již několikrát, ale u tohoto filmu to funguje dobře. Chemie mezi Noahem a Shelly je úžasná a úplně to mezi nimi jiskří, určitě nebylo na škodu, že v reálu tvoří opravdový pár. Vážně jsem se moc bavila a snímek zařadím mezi ty, ke kterým se budu ráda vracet, protože zvednou náladu a není to vyloženě klišé o ošklivé holce, která má sen stát se Popelkou.

Star Trek (2009)

Je to můj první film z řad Star Treků, trochu jsem se toho bála, jelikož se o to vážně nezajímám a první zmínku o Star Treku jsem slyšela až v The Simpsons od komiksáka, ale teď po shlédnutí si říkám: "Sakra, proč jsem tak dlouho čekala, než si to pustím?" Zaujalo mě to, je to úplně něco jiného než jsem očekávala a vážně jsem se bavila. Je to akční, rychle a je ze dost prostoru pro různé postavy, efekty a myšlenky. Příběh byl zajímavý a já už se nemůžu dočkat dalších pokračování.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Konečně nějaký nový sci-fi snímek, který se mi líbil a nenudil a hlavně ani nezklamal. Pár mých přátel mi říkalo, že byli docela zklamaní po shlédnutí, hlavně příběhem, takže jsem šla do kina s tím, že jsem nic neočekávala a možná to bylo dobře. První polovina je trošku ukecanější a párkrát se mi chtělo i spát, ale druhá půlka to krásně otočí, je tam akce, navíc na to, že se jedná o třetí díl, tak je tam docela i originální dějová linka, která nás navíc i zavede do minulosti, takže jsem spokojená.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Opět skvělé a úžasné, tak jako první díl, užívala jsem si to od začátku do konce. Tenhle díl hraje ještě více na city a několikrát jsem se neudržela a slzy mi opravdu stékaly po tvářích (hlavně ke konci), jenže je to sci-fi a vše je možné, nakonec jsem se dobře bavila a když se objevily titulky, nemyslela jsem na nic jiného než, že chci další pokračování!

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Asi zůstanu fanynkou původní starší trilogie, která se mi líbila daleko vice a na to, že byla starší nebylo na ní tak vidět ty digitální úpravy, jako je vidět na téhle trilogii. Vše mi přijde až moc umělé, navíc mladá Anakin se mi vůbec nelíbí, vypadá arogantně, namyšleně a vůbec neumí hrát. Naopak Natalie Portman je skvělá, podoba s mladou Carrie Fisher tam je, ale mezi nimi to vůbec nefunguje, není tam cítit to sexuální napětí, jako třeba u Carrie a Harrisona. Při sledování téhle epizody jsem si hned vzpomněla na jednu z peizod Simpsonů, kde si právě z tohoto dílu dělali legraci a dědali si legraci I z toho digitálního šílenství, co si George Lucas oblíbil, asi na tom nakonec něco opravdu je.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Kam se poděla ta bojovnost, to napětí ta magie, která mě ve Star Wars vždy dostala. Tohle se mi zdálo jako dobrodružná pohádka pro děti včele se šišlajícím Jar-Jar Binksem. Rozhodně nejslabší díl z celé Star Wars série a to i přes docela uspokojivé obsazení.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Páni! Nečekala jsem, že mě to bude tak bavit. Nevím proč, ale Star Wars jsem se vždycky tak nějak bála, je to velká sci-fi série, která v 70.letech znamenala průlom ve sci-fi snímcích a našla si milióny fanoušků po celém světě a já se bála, že mě to nebude bavit a víte co? Bavilo mě to od začátku do konce. Zřejmě nebudu patřit mezi ty úplně nejvěrnější fanoušky, ale bylo to skvělé. Herci, akce, kostýmy, efekty, já jsem se svým úplně prvním shlédnutím Star Wars spokojená a těším se až se podívám na další díl.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Tenhle díl mě bavil o poznání méně než ten IV., ale stále to má v sobě jakési kouzlo a moc mě to upoutat. Navíc se tam objevila nová postava Yoda a z něho jsem naprosto nadšená! A samozřejmě je v tomhle díle i ta slavná scéna mezi Darth Vaderem a Lukem Skywalkerem.