LOVEní (2019)

Podprůměrná romantická slaďárná, která nic originálního nenabídne. Ester Geislerová je v roli Elišky nesnesitelná a protivná. Kuba Prachařů byl na celém filmu nejelepší a to jsem se jeho obsazení troche bála. Nakonec mile překvapil. Příběh není ničím zajímavý, nic originálního. Zasmála jsem se tak 3x za celý film.

Good Cop, Baby Cop (2007)

Landlord mi přišel zábavnější. Pearl je sice rozkošná a skvělá, že to dokázala zahrát, ale nepřineslo to nic nové.

Žena (2017)

Tohle pro mě prostě nefungovalo. Herecký výkon Glenn Close je jediným světlým bodem v celém filmu a také napětí mezi její postavou a postavou Jonathana Pryce. Příběh je utahaný, nudný a nezajímavý. Zajímavým se stává až v posledních 20 minutách filmu, kdy se konečně objeví nějaká gradace. Každopádně, kdyby tento film nevznikl nic by se nestalo, maximálně bychom přišli o herecký koncert Glenn Close, ale ten ona dokáže rozpoutat i v jiném a daleko lepším filmu.

Kdyby ulice Beale mohla mluvit (2018)

Jedna hvězdička za herecké výkony, druhá hvězdička za hudební soundtrack, který je naprosto dokonalý a na filmu asi ta nejlepší věc. Bohužel příběh není tak poutavý a zajímavý, aby si udržel mojí pozornost celé dvě hodiny. Bylo hezké sledovat opravdovou lásku a sílu rodiny, která bojuje proti křivému obvinění, ale kdyby alespoň ta zápletka nějak gradovala a byla něčím zajímavá! U takových herců a příběhu je to škoda, mohlo to být napsáno a natočeno daleko lépe.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Will Ferrell je známý tím, že se objevuje v takovýchto béčkových filmech, ve kterých se najde spousta trapného a pro mě ne moc vtipného humoru. Pro fanoušky závodění a závodních aut je to dobrý film, které by je mohl troche bavit, ale pro mě to bylo utrení, nemám prostě tenhle styl humoru ráda, připadám si při tom trapně.

Vymazaný kluk (2018)

Pro mě je to velké zklamání. Čekala jsem od Joela daleko více než nudný utahaný příběh o chlapci, kde se vlastně skoro nic nedělo. Úplně nesmyslné flashbacky, které by tam nemusely být, kdyby se to natočilo postupně. Možná kvůli tomu jsem se nedokázala vcítit s hlavní postavou. Scény v "léčebně" byly dobré, ale očekávala bych více dramatu nebo wow momentů. Bohužel mě snímek nezasáhl emočně natolik, aby mě bavil a dala mu lepší hodnocení.

Osmá třída (2018)

Realistické vyobrazení dospívajících dívek, kteří nemají největší sebevědomí na světě na rozdíl od ostatních úspěšnějších spolužáků. Kayla mi hodně připomínala mě, byla jsem taky outsider na základní škole a stejně jako hlavní postava, tak i já, jsem se chovala jinak ve škole a jinak doma, až na to, že já přátele měla. V dnešní době je to horší, existují sociální média, která dnešní mládež pohlcují a tím pádem už neexistuje komunikace z očí do očí. Snímek nemá žádnou gradaci, žádný pořádný příběh, ani vlastně poučení, jen je to realistický život outsidera, který moc touží po tom být oblíbeným. Škoda, že to je tak nezajímavě natočené.

Pravidla neplatí (2016)

První polovina je skvělá, líbila se mi ta romantická část, ale blouznění Howarda Hughese už tak hezké nebylo, spíše dost nudné. Škoda, že se Warren nesoustředil spíše na tu romantické vzplanutí mezi Marlou a Frankem a více se soustředil na poslední roky života Howarda, kdyby to alespoň napsal nějak zajímavě, ale tohle prostě nešlo. Bylo to nudné, utahané a úplně zbytečně dlouhé.

Bratři z donucení (2008)

Will Ferrell a John C. Reilly byla skvělá volba do rolí nevlastních bratrů, skvěle se k sobě hodí, navíc si jsou trochu i podobní, ale jak se dalo očekávat, jedná se o naprosto podprůměrnou americkou komedii s Willem Ferrellem, která vás ničím neoslní ani nerozesměje. Ve filmu uvidíte spoustu trapných vtípků, některé vtipné, některé naopak ne. Film, u kterého nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, ale stačí ho vidět jednou za život.

Čtvery Vánoce (2008)

Nemám ráda trapné vtípky nebo scény, kvůli kterým se tak cítím a bohužel v této vánoční komedii je jich až moc, proto jsem dala tak malé hodnocení. Navíc chemie mezi Reese a Vincem je skoro nulová, vůbec jim to spolu nefungovalo.