Lucifer - Série 2 (2016) (série)

Docela si to drží tu kvalitu první série a více se rozbíjí Luciferům příběh. Na konci samozřejmě cliffhanger jsem zvědavá, kdo to byl a proč a taky jsem zvědavá, jak to dopadne s detektivkou, co z ní nakonec bude.

Vidím vás - Série 1 (2022) (série)

Trochu mě zklamalo, že z toho Ryan Murphy udělal vyloženě něco podle sebe, takže opravdovému příběhu je to na hony vzdálené. Přitom jsem se těšila na další skvělé zpracování jako Dahmer, příběh podle skutečné události a on z toho udělá vymyšlený horor, který se pravdě skoro ani nepřiblíží. Takže tohle mě vážně zklamalo a bylo hodně těžké se od toho odpoutat. Myslím, že druhá série je chyba, měli to ukončit hned po téhle.

Ztracené město (2022)

Za celý film jsem se ani jednou nezasmála a to má být žánr komedie? Jediné, co mě na tom bavilo byl Brad Pitt, jenže jeho postava je hned na začátku odklizená a pak už se koukám jen na dvojici Bullock a Tatum, kterým to dohromady prostě nejde. Dalším dejme tomu světlým bodem byl Radcliffe, ale za mě obrovské zklamání. Nefunguje to ani jako akční žánr ani jako komedie.

Probuzení (2021)

Nápad to mělo, ale bylo to strašně špatně zpracované. Většinu filmu mě to nudilo, pořád jsem koukala na to kolik je hodin a kdy to konečně skončí. Bylo tam ale pár chvil, které byli vcelku napínavé nebo zajímavé, ale jako celek je to podprůměr.

Na západní frontě klid (2022)

Od té doby, co jsem viděla trailer, tak jsem se na to těšila. Měla jsem velká očekávání, která se mi nakonec i splnila. Knižní předlohu jsem nečetla, takže nemůžu s ničím srovnávat, nicméně Remarquea jako spisovatele mám ráda a vím, že rád zabíjí všechny své postavy, takže mi trochu bylo jasné, jak to skončí. Musím říct, že jsem dlouho u filmu neměla takové pocity úzkosti a husí kůži jako u tohoto. Často jsem měla i slzy v očích a pár scén mě opravdu zasáhlo. Přišlo mi to hodně autentické a tím, že jsem jako divák vlastně s hlavním hrdinou Paulem absolvovala celou cestu až do konce, tak jsem si k němu našla cestu a hodně jsem s ním soucítila. Film mě neskutečně moc zasáhl, nicméně měl pár zdlouhavějších scén, které si myslím, že by se dali trochu zkrátit. Hodně silný a povedený film, ale znovu už se na něj nepodívám.

Hokus pokus 2 (2022)

Hodntoím stejně jako první díl, který mám moc ráda. Celkově sestry Sandersenovy mi přirostly k srdci a Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy jsou pro mě čarodějnické legendy. Zbožňuju je! Pokračování je skoro jako přes kopírák, co si budeme, nic originálního tam skoro není. Moc mě potěšila přítomnost Hannah Waddingham, ale mohla tam dostat daleko více prostoru, byla to přeci jen nová a zajimavá postava. Pak samozřejmě píseň One Way Or Another, to bylo top. Bavila jsem se, je to krásná nostalgie, která neurazí a kvalitou je podobná prvnímu dílu.

Lucifer - Série 1 (2016) (série)

Toma Ellise a jeho Lucifera jsem si hned zamilovala. Některé díly jsou lepší, některé horší. Škoda, že ty detektivní případy nejsou více promyšlené, protože od třetího dílu jsem vraha uhodla hned od začátku a takhle to šlo s každým dílem. Pořád se opakuje ten stejný vzor, mohli na tom trochu víc zapracovat.

Noční můry z temnot (2019)

Jsem neuvěřitelný strašpytel, ale ráda se kouknu na povedené horory, například sérii Conjuring mám ráda, i dkyž se na většinu scén dívám přes prsty. Tady mě zaujal trailer a věděla jsem, že to chci vidět a nakonec mě to mile překvapilo. Líbí se mi ten nápad s povídkami, každého potkalo něco jiného. Za mě nejděsivější byl určitě Harrold, škoda, že si ho vyplýtvaly hned na začátku, protože pak už to byl čajíček a když to řeknu já, tak je co říct. Nicméně i tak mě to bavilo, příběh byl zajímavý a těším se na pokračování.

Mimořádná událost (2022)

Tak tohle pro mě bylo obrovské zklamání. Já čekala fakt pořádnou českou komedii, u které se od srdce zasměju, ale tohle prostě nefungovalo. Nebavilo mě to, jestli jsem se zasmála dvakrát, tak je to moc. Jsem vážně zklamaná, protože kolem filmu byl hodně velký hype, že je to od skvělého režiséra komedie Vlástníci, takže je to boží a ona je to vlastně docela nuda.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Skvělý mysteriózní trhiller, který diváka napíná od začátku do konce. I když teda hned od začátku jsem měla typ na padoucha celého příběhu a ukázalo se to jako pravda, ale i tak mi to nezkazilo dojem z filmu. Herecky je to naprosto dokonalé, ať si říká, kdo chce, co chce Kevin Spacey prostě umí hrát a mrzí mě, že si tu kariéru, tak pos*al. Na to, že má film tak dlouhou stopáž, tak mě to bavilo, určitě se k němu ještě v budoucnu ráda vrátím.