Příběh služebnice - Série 4 (2021) (série)

Z konce série jsem taková rozpolcená. Úplně se mi nelíbí, co se z June stává a celkově, co se stává z toho seriálu. Zajímá mě, kam tím tvůrci míří. Bavilo mě to, když všichni byli ještě v Gileádu, bylo to něco originálního, zajímavého. Pak se k tomu přidala Kanada, pořád to šlo, ale teď je to docela nuda a hodně se perou žánry. To, jak ukončili jednu z postav se mi vážně nelíbilo, byť to bylo zasloužené. Ráda bych viděla, jaké následky by na tu postavu čekali třeba v Gileádu, myslím si, že by to bylo zajímavější, ale chápu, potřebovali překvapivý konec.

Wall Street (1987)

Wall Street je pro mě hodně velká neznámá. Veškeré ty řeči o penězích, akciích, přihazování, kupování a prodávání jdou absolutně mimo mě. Lákalo mě ale obsazení, kterému se prostě nedá říci ne, takže jsem filmu dala šanci. No...je to nuda. Zápletka mi byla jasná od doby, kdy se Charlie setká s Michaelem. Romantická linka je tam jen, aby se neřeklo a celkově ten příběh moc nefunguje. Herecky a režijně je to skvělé, ale příběhově je to dost nudné a podprůměrné. K filmu se už nejspíše nikdy nevrátím.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Krásná, milá nostalgie, která v nejednom fanouškovi probudí ty skvělé pocity, které zažívají při sledování seriálu Přátelé. Bylo skvělé vidět skupinku zase pohromadě, jak vzpomínají na stará dobrá devadesátá. Něco nového jsme se i dozvěděli, viděli jsme pár pokažených scén. Nebudu lhát, poplakala jsem si. Vadila mi tam přítomnost celebrit, které nemají s Přáteli vůbec nic společného, Lady Gaga, Justin Bieber, Cara Delevigne, proč? Proč se snažili utáhnout diváky na hvězdná jména, která v tom seriálu ani neúčinkovali? Bylo to za mě zbytečné, i tak by to mělo skvělou a rekordní sledovanost.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Kdyby byla možnost, dala bych 4 a půl hvězdičky. První díl byl trochu pomalejší a nudnější, ale pak se to začalo hezky rozjíždět a nakonec z toho byla dobrá a napínavá podívaná. Kate Winslet byla skvělá a Jean Smart v roli matky byla ještě lepší, nemohli vybrat lepší herečku. Pár věcí tam bylo opravdu nečekaných a občas jsem si i pobrečela. Viděla jsem ale už daleko lepší krimi thrillery, které mě chytli daleko více.

Malý Sheldon - Série 4 (2020) (série)

Pořád to dokáže skvěle pobavit. Není to tak dobré jako Big Bang, ale má to stále svoje kouzlo. Některé díly jsou průměrnější, některé lepší. Musím říct, že konec mě trochu dostal a doufám, že to nakonec neskončí tak, jak si myslím. Uvidíme.

Máma - Série 8 (2020) (série)

Nemůžu si pomoc, bez Christy mi ten seriál přišel daleko lepší. Allison je prostě tahač a dokázala zvládnout utáhnout celou sérii společně se svými hereckými kolegyněmi a bavilo mě to o dost více, než když tam byla postava Christy. Mrzí mě, že Mom nedostala ještě alespoň jednu sérii, podle mě by si to zasloužila. Vždy to pro mě bude seriál, u kterého se vždy zasměju. Pokaždé mě dokázal pobavit.

Už je tady zas (2015)

Líbilo se mi, že to bylo natočené ve stylu Borata, takže jsme mohli vidět reálné reakce lidí. A tady mě hodně překvapilo jak velký počet Němců zapomněl co druhá světová válka způsobila. Objímali ho, fotili se s ním, hajlovali, říkali, jak by ho klidně následovali. Byla jsem v šoku a znechucená, že pořád existuje tolik lidí, kteří by ho klidně následovali. Filmařsky je to to ale povedený nápad, hodně inspirující se Boratem.

Troja (2004)

Na to, že jsem čekala jak moc mě to nebude bavit a já to bude nuda, tak jsem mile překvapená, jak moc se mi to líbilo a ne, nebylo to jen kvůli polonahému Bradu Pittovi. Film má své kouzlo a hlavně super tempo. Na to, jak je dlouhý, tak to krásně utíká, místy jsem byla napjatá a opravdu mě zajímalo, co se bude dít dál a jak to s postavami skončí. Pár výtek bych tam měla, například, kde je postava Rose Byrne, kterou automaticky pokládali za mrtvou a navíc jí nijak neuctili nebo neoplakávali. To mi přišlo trochu zvláštní. Ale jinak super film, na který se moc ráda znovu podívám, protože mě vážně bavil.

Pinocchio (2019)

Já se na to tak strašně těšila. Pinocchio nepatří mezi mé nejoblíbenější pohádky, vždy mi přišla taková strašidelná a depresivní, ale podle mě je to pro filmaře obrovská výzva co se živého filmu týká. Tihle je ale bizár. Do kolen mě dostal cvrček velikosti batolete, hlemýždice a mluvící tuňák. Možná na to jen nejsem zvyklá kvůli Disney, ale tohle bylo na mě moc. Až na tohle a pár malých drobností je to vizuálně ale krásně zpracované. Pinocchio vypadá realisticky a opravdu povedeně. Nicméně jako celek se mi to nelíbilo. Bylo to příliš dlouhé, negativní, depresivní, nic pro mě. Disney je za mě pořád lepší a doufám, že další live-action Pinocchio bude povedenější.

Labyrint lží (2008)

Docela pomalé tempo. Upřímně, ani to není téma, které bych vyhledávala. Na film jsem se podívala s přítelem, podle, kterého jsem to musela vidět. No...nemusela. Leonardo je skvělý, hraje výborně a do téhle role se mi hodil, ale nevím, prostě mě to moc nebavilo. Přišlo mi to hodně utahané, konec se dal čekat, Russela Crowa bych v té roli nejraději zabila (což se mi u něj nějak stává moc často). Znovu ten film už vidět nepotřebuji.