Dámský gambit (2020) (seriál)

Krásny veľký " šach mat ! rusofóbom ! :) úžasný seriál !

Trpaslík (2017) (seriál)

Parádne som sa zasmial a do temných časov konca roka 2020 priam ako stvorené :) Videl som v tom čaro a kúzlo starých dobrých seriálov a filmov ako od Macourka.

McMafie (2018) (seriál)

Až na tie trápne rozprávky ohľadne FSB a Kremľa to pomerne ušlo.

Devítky (2007)

Pochopiteľne, že na prvé zhliadnutie tam kopec vecí nedáva význam, len chabo tušíte o čom to asi chce byť...priznám sa, že som na to potreboval asi 4 x to vidieť v rôznych časových rozostupoch. Potom to nejak začalo dávať zmysel.

Světlušky v zahradě (2008)

Nezabudnuteľná minúta " ticha " a krásny film v ktorom si prekvapivo našli spolu miesto smiech aj slzy.

Pád (2013) (seriál)

Pomalé, ťaživé, depresívne vyšetrovanie životného pádu jedného sériového vraha. Zručne natočené, skvelé obsadené a zahrané. Viac takýchto realistických počinov.

DC Sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)

Krajne nevyužitý potenciál, chce to jednoznačne seriál o viac častiach a nie tento ultra lacný TV film. Nejde len o chabú výpravu a zlý casting ale až skoro blbý scenár ktorý je miestami na smiech. Po všetkých smeroch je to zbytočný film o udalosti ktorá si zaslúži serióznejšie spracovanie niekym ktorý rozumie filmu.

De Dag (2018) (seriál)

Prepadnutie banky ktoré je jedna veľká dobre premyslená hra. Oceňujem aj originálny nápad ako rozprávať dej, časti je možno cca o polovicu menej vzhľadom na to,že jeden diel je z pohľadu polície a druhý z " druhej strany ".Vďaka tejto forme dejového zobrazenia je seriál neustále napínavý a plný prekvapení ( a prišlo aj vám to,že média sú klasicky častokrát horší ako zločin ??? alebo je to druhá strana tej istej mince ??? ).................záverečné titulky rozhodne pozrieť celé :)