Sám doma (1990)

Možná by to nebylo tak zlý, kdyby se tam neproducírovala ta ultraneherecká pitvořící se vřískající opička.

Báječná léta pod psa (1997)

Díky tomuhle filmu aspoň vím, jak vypadá Jitka Ježková, jejíž štěbetání jsem dřív znal jenom z dabingu... Chudák Javorský jako prototyp bolševickýho zmrda nemá chybu.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Vcelku pitomoučkej seriál, kde všechny postavy vypadají 50 let stejně, chovají se někdy jako idioti, předvádějí vztahové kotrmelce a občas by jim člověk nafackoval. Na celém seriálu jsou nejlepší ukázky z dobových zpráv a důležitá připomínka zhovadilosti bolševického režimu.

7 životů (2017)

Vcelku dobrý film, Noomi zahrála sedm sester s rozdílnými charaktery s přehledem. Film trpí obvyklým naivním pohledem člověka, který nezažil totalitu - totiž tím, jak jednoduché je, aby pár jednotlivců položilo režim. Amatérismus místního gestapa je až úsměvný - po zuby ozbrojená jednotka vlítne do baráku, ale zadní vchod nikdo nezabezpečí? Hmm...

Ostrov (2005)

Dobrý nápad, dobře zpracovaný, i když občas tak trochu po Bayovsku přepálený. A marná sláva, v letech 2005-6 byla Scarlett prostě nádherná.

Don Jon (2013)

Komedie / Romantický / Drama? Komedie určitě ne, nebylo se čemu smát. Drama? Kde proboha? Metrouš z posilovny čumí na péčko, svým napomádovaným šarmem balí blbky a pak chodí ke zpovědi. To je drámo... Pak nabalí protivnou husu a skončí u babči v posteli. Romantika. Vlastně nevím, co tím Pepča chtěl říct. A Scarlettka? Protivná jak únorová činže... Když koukám na svá hodnocení filmů, ve kterých hrála, 2013 je takovej její "rok blbec".

Kameňák (2003) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Inscenované infantilní vtipy, které jsme si vyprávěli jako děti před 40 lety na základce. V souvislosti s výsledky voleb se nedivím, že existuje mnoho občanů téhle republiky, kteří si to pouští každý měsíc a vždy je to pro ně úplně nové a mohou se smíchy potrhat.

Houdini and Doyle (2016) (seriál)

Vcelku zábavná série, kde mladé policistce sekundují důvěřivý okultista Doyle a pragmatický kouzelník Houdini, takže takoví historičtí Mulder a Scullyová.