Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad) odpad!

Balada o večnej láske podávaná tou najhoršou formou. Sme dosť konzervatívny národ. Žiadny ešte nehľadal muža.

Podivné dědictví (1972)

O tom, ako sa z najväčšieho greenhorna stal najväčší kovboj. Herci akokeby sa pre svoje postavy narodili a hláškujú ostošesť. Terence Hill hrá celým telom. Všetko v súlade so skvele podfarbujúcou hudbou. Chorvátsko prezradili cikády.

V pravé poledne (1952)

Posledný hrdina kráča mestom krýs a márne hľadá niekoho, kto by dokázal vzdorovať banditom spolu s ním. Dej sa dá označiť jedným slovom - čakanie. Rozhodujúci okamih nastáva v 12. hodinu, kedy sa šerif musí postaviť čelom k možnej smrti. Scenár síce jednoduchý, zato myšlienka večná.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Každá časť ponúka určitú možnosť smrti lesných zvieratiek, no chýba tomu idea.

Evropské filmové ceny 2012 (2012) (pořad)

Odovzdávanie Európskych filmových cien v príjemnej atmosfére, s vtipnou moderátorkou a jej súhrnom filmov. No je tu éra globalizácie a európski režiséri majú smolu, že nepochádzajú z USA.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Takto oddychuje QT. Dokonalá braková atmosféra. Jeho dialóg znie najlepšie, pokiaľ ide o Umu Thurman, no ani tu sa nemá za čo hanbiť. Ženské kecy tu znejú skutočne dobre. Teraz sa oprel hlavne o akciu a Kurta Russella, ktorý si svojho šialenca strihol s chuťou.

Mizerná banda (1972)

Je jedno, koľko máte rokov, aj aké máte úmysly, zákony Divokého Západu platia pre každého.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Nedá sa prestať, iba sa krotiť. Takže bude menej konkurentov... Vhodná minutáž filmu prospieva, nie je tu žiadna vata. Tvorcovia sa nezaťažovali ani pomenovaním postáv.

Switch (2011)

Francúzsky film, kde hlavným lákadlom sú kúpeľňové scény hlavnej postavy. No pod tou kopou klišé a nelogickostí sa našiel aj správny postup pri úteku, charizmatický komisár a pár naháňačiek.

Noc hrůzy (2011)

Shit! Oh my god! Zase sú všade upíri! Aspoň, že ich zástupca dokáže zmeniť tvár na netvora a charizmaticky si odhryznúť z jablka. Colin Farrell dokázal, že ani upíri mu nerobia problém. Dej slušne odsýpal, no od povrchne napísaných postáv nič viac ako priemernú zábavu nečakajte.