• Hudební

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Nič moc, ale keď na to náhodou narazíte napr. v telke, tak to neurazí, ak práve nedávajú nič lepšie.... Príliš jednoduchá zábava parodujúca horory ktoré su sami o sebe paródiou

Dívka odjinud (2010) (seriál)

nejak nechapem tým nízkým hodnoteniam a hlavne tomu ako viacerí spomínali že sa seriál po prvej polke prvej série zvrhol.... mna baví stále viac a viac, momentálne už som na aktuálnej sérii a príbeh sa rozvíja celkom zaujímavo... je to síce slabšie ako iné seriály podobného zamerania ale aj ja ako fanatický fanúšik upírov musím povedať, že je pomerne osviežujúce stretnúť sa aj s inými nadprirodzenými tvormi pre zmenu..... Na 5 hviezdiček to u mňa ale není, lebo niekedy je to až príliš jednoduché, štvú ma situácie, keď po niečom pátrajú a zo zásady sa vlámu niekomu do kanclu kde mu vybrakuju stol a ne len že vždy najdu to čo chceli ale ani ich pritom nikto nechytí aj keď je to takmer vždy očividné že tam niekto je.... takisto ma trošku miestami vytáča hlavná hrdinka - hlavne v kombinácii s jej doktorskou priatelkou.... Slabšie ale predsa 4 hviezdičky + jedna bonusová za pána Vlka, aj keď v najnovšej sérii je zatiaľ trošku vykastrovaný, čo sa dúfam zmení.... :)

Alice in Chains: Live Facelift (1991) (koncert)

moj najoblubenejsi koncert pravdepodobne! škoda že príliš krátky, ale o to intenzívnejší..... ale hlavne : LOVE HATE LOVE!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pri prvej časti som v kine ani nedýchala a mala som z toho fakt príjemný filmový zážitok.... Toto ma až tak nenadchlo, hlavne vďaka niektorým fakt príliš dlhým scénam, ktoré by mi rozhodne nechýbali..... Ani dokonalá herecká dvojica jednoducho niektoré veci neudrží na úrovni keď je naprd réžia(fakt nejsom Ritchieho fanúšik a tu trochu šlapal sám po sebe), 4 hviezdičky za príbeh a ako vždy bezchybné herecké výkony Judea Lawa a Roberta Downey juniora ktoré z tohto filmu robia niečo čo si menej ako 4 nezasluži:D

Annie Leibovitz: Život objektivem (2006)

Neviem sa rozhodnúť na kolko ma tento dokument bavil alebo nebavil, ale pre mna ako začínajúcu fotografku bol rozhodne inšpirujúci.... Annie patrila medzi mojich oblúbených fotografov dávno predtým ako ma vobec napadlo chytit do ruky foťák..... A keď som to spravila tak sa z nej stal jeden z mojich obrovských idolov.... možno práve preto, že fotím asi z podobných dovodov ako ona..... a rovnako ako ona sa snažím zachytiť vo svojich objektoch ich vnútro, nie len povrch..... ked pojdem na turné so stounmi tak si možem definitivne povedať "my job is done here" :D Takže 4 hviezdičky hlavne za Annie!

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

7 milionov rokov uvažujem čo k tomuto filmu napísať, prepočítavam a tak, a výsledok mi stále vychádza len 42..... iný počítač vám k tomu povie viac.....

Chaplin (1992)

Tomuto nemožem dat nič iné ako 5 hviezdičiek..... Okrem toho že to spĺňa moju základnú požiadavku - nenudiť sa ani sekundu, tak ma to fakt celé ztrhlo, neviem či je to tým že mám pre tento druh ludí obrovskú slabosť, alebo je to neskutočne skvelým výkonom Roberta Downeyho Jr. ale opäť mám za sebou filmový zážitok po ktorom nedokážem lapiť dych a asi ho tak skoro nevytesním z hlavy..... A asi je teraz ten najsprávnejší čas, splniť si už dlhodobejšie predsavzatie a pozreť si nejaké Charlieho filmy..... mám pocit, že mám bez toho obrovskú dieru v systéme :)

Tupíři (2010)

Nejsom moc fanusik parodii, ale toto ma fakt dostalo:D Nacpali dva skoro dvojhodinove filmy do hodinky a stvrt a to asi len vdaka tomu že vynechali tiché scény a trojhodinové tupé pohlady, vdaka ktorým maju povodne filmy celu svoju dĺžku. V takomto prevedení to tak nejak dáva väčší zmysel :D Znovu by sa mi to asi pozerat nechcelo, ale inak fakt fajn:D

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

tomuto proste nedokazem príst na chut a nepomahaju tomu ani moji milovani upiri:D možno je to tým že ma strasne vytáča hlavna hrdinka aj so svojim osobným upirom, ale nech som sa akokolvek snazila, tak toto u mna proste nefunguje....možno to raz na mna príde, ale zatial proste nič :D

Upíří deníky (2009) (seriál)

Tak jo, toto je momentálne moja najväčšia závislosť.... keď som to začala pozerať, chcela som to po dvadsiatich minutach vypnúť, bolo mi z toho normalne zle.... ale potom tam prišiel Damon a ostala som pozerať... a som za to rada..... Momentálne beží štvrtá seria a zabudnite na to že je to romanticky pribeh o milostnom trojuholniku medzi dvoma upirmi a nevinným dievčaťom.... Napriek tomu aký neuveriteľný odpad sú knihy(na to sa fakt ani Twilight nechytá) tak tuto scenáristi robia fakt kvalitnu robotu .... Jasné romantika tu nechýba ale tú máme všade a aj keď možno by sa dalo povedať že zo začiatku seriál ťažil z momentalneho upírieho boomu, ale dnes už žije vlastným životom (btw upíri boli in vždy, len neboli zameraní na teenagerov:D) a fakt by som bola rada keby sa ludia vyhli porovnavaniu s twilightom..... Nechýba tu ani akcia a hlavne sa prelieva krv a to ja môžem:)) Špeciálne dvihla morálku seriálu postava dvojníčky Katherine ale potom hlavne príchod Klausa a celej jeho rodiny a rozhodne patrím medzi tých, ktorí si želajú ich vlastný spin off..... Zatial to šlape stále viac a viac, tak dufam, že si to tuto tendenciu aj udrží :)