• Hudební

Nová holka (2011) (seriál)

neskrývaná vykrádačka všetkého čo sitcomový svet kedy ponúkol, sama neviem či to mám brať ako paródiu, alebo sa tvorcovia snažia manipulovať divákom všetkými dostupnými a overenými metódami.... Všetko prvoplánovo funguje, pri všetkom na sebe pozorujem, že cítim to čo zamýšlali aby som cítila.... zatial ma to baví, raz za čas sa zasmejem a dobre sa pri tom oddychuje, ale ak neprídu so žiadnou vlastnou inováciou tak to príliš skoro stratí dych ...hlavne pre moje potreby :)

Pan Osamělý (2007)

Pozerala som to už celkom dávno a asi to už znovu nespravím, ale stále nad tým filmom musím premýšlať..... Celá dejová linka s dvojníkmi = celkom fajn film.... škoda málo využitého Josepha Morgana, ale po dlhšom zamyslení tam boli málo využití všetci.... narozdiel od mníšiek v druhej dejovej linke, ktorá je práve to čo ma núti premýšlať .... a nikdy nepochopím, prečo to tam bolo a čo to vlastne bolo.... a čo tým chcelo alebo nechcelo byť povedané..... (tipujem, že len to, že ako samostatný film by to nestálo za nič a nikto by to dobrovolne nekukal :D , tak prečo s tým totálne nepokaziť iný film, že jo :D )

Orange County (2002)

Milujem Jacka Blacka a toto som už roky chcela vidieť skrz soundtrack a klip od Foo fighters ale už som videla väčšie blbosti ktoré mali viac rozumu ako toto... fakt hlúpe ako málo čo vo svojom žánre :)

Mars útočí! (1996)

Neviem či som niekedy v nejakom filme videla romantickejšiu vzťahovú dejovú linku ako bola práve tu tá medzi 007 a Carrie Bradshaw :) Len škoda, že toho McFlya zabili tak skoro :) Inak Burtonovsky farebné ako vždy :)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Paul u mňa svojím výzorom asi vyhráva titul o najsympatickejšieho emzáka :) inak velmi veselo osviežujúce a onosa im tu ta snaha o ten totálne tupý humor ani až tak nepodarila, takže toho nebolo príliš a keď už prišlo, tak sa na tom aj dalo zasmiať. Každopádne veľmi milý film :D

Pán času (2005) (seriál)

Niekto múdry raz povedal, že ak ešte neexistuje kniha, ktorú by ste chceli čítať, napíšte ju. Myslím si, že sa toto dá použiť aj na film alebo seriál. Už skoro prišiel ten moment aby som to čo chcem natočila sama a zrazu som objavila Doctora a už nemusím robiť nič.... Našla som tu všetko čo očakávam od seriálu, všetko čo očakávam od sci- fi a asi ešte milión ďalších bonusov. Milujem na ňom úplne všetko + absolútne krásne korešponduje s mojou logikou, s mojou morálkou a pohľadom na svet, som neustále očarená, takže dúfam, že zvládne minimálne ešte ďalších pädesiat rokov. :)

CBGB: Kolébka punku (2013)

S hodnotením strašne váham. Pre nezasvätených je to čo sa týka filmových kvalit možno slabší priemer a vlastne asi ani nepochopia o čo ide. Len za toto som strhla hviezdičku, lebo inak som úplne nadšená. Téma ktorá je mojmu srdcu asi najbližšia zo všetkých(okrem mojej lásky k New yorskemu punku a tomuto klubu ako takému, plánujem mať aj ja v budúcnosti klub... a bude minimálne rovnako legendárny:) ), Alan Rickman a Taylor Hawkins ako Iggy Pop? Síce som sa nedozvedela absolútne nič nové, ale ako tribute je to dokonalé! Takže zatím za 4* :)

Původní (2013) (seriál)

Po pilote som bola trošku zmätená, po prvom dieli sa toho moc nezmenilo ale od druhého dielu ma presvedčili a verím, že Originals budú ešte lepší ako Vampire diaries.... ! Teším sa a zatím zaslúžených 5* *EDIT* po troch sériách som stále viac a viac nadšená a je mi lúto, že už nemám kam zvýšiť hodnotenie, napriek tomu, že Vampire diaries naďalej ostávajú mojou srdcovkou Originals ich prekonali o 360 stupňov a dúfam, že ma budú sprevádzať ešte veľa seriálových rokov. :)

Taxikář (1976)

Taxikár si odomňa nevyslúžil tri hviezdičky za to, že by mi pripadal priemerný, alebo slabý. Bol to celkom zaujímavý film so zvláštnou atmosférou ale niečo mi v ňom proste neuveriteľne chýbalo. Dosť má na tom zásluhy scenár ktorý mi miestami prišiel nedotiahnutý a možno aj fakt, že som mala príliš veľké očakávania ktoré sa nenaplnili. Rozhodne tento film ale nezahadzujem a verím, že ak niekedy v budúcnosti budem mať náladu dať mu druhú šancu tak by sa moje hodnotenie mohlo zmeniť. Dovtedy si ale musím stáť za troma hviezdičkami. :)

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Po prvom dieli som vyslovene nadšená a myslím si že seriál ma už len vzhladom na tvorcov vysokú šancu ma nezklamať. Uvidíme kam to dotiahnu. :) zatiaľ celkom slušne zaslúžených 5*