Mal de ojo (2022)

Neviem ako tento film brať. Občas vhodne iba pre dospelých a občas taká detská rozprávka. Mal som s toho pocit že autori nevedia komu ten film ponúknuť. To my na tom najviac prekažalo.

M3GAN (2022)

Pre mňa veľmi milé prekvapenie ktoré som nečakal. Dokonca vo mne nechal tento film odkaz že nie je všetko technologicky nove dobre pre našu spoločnosť a v konečnom dôsledku my ako ľudia vytvárame nove technológie ktoré nám slúžia ale tiež nás môžu priviesť aj k záhube. O svetelne roky lepšie ako všetky Chucky filmy. Tu to ma logiku a Chucky bol len priblblí vrah v tele bábiky so sprostým scenárom.

Mandalorian (2019) (seriál)

Top StarWars seriál na disney+.

Hunt (2022)

Kórea ako ma byť a thriller tiež ako má byť.

Pohádky jsou pro děcka (2022)

Pre mňa veľké prekvapenie s poľská ktoré chuti ako keby bolo s Francúzka.

Avatar: The Way of Water (2022)

Technicky fajn to sa musí uznať. Avšak keď hodnotím film tak - strašne dlhé - nudné aj pre deti - dej je balast a gýč ktorí opakuje aj samotnú jednotku Avatara Ako tomuto môže niekto dať 5/5 ???? Netuším asi podľahli hypu tohto filmu. Cameron je mi ta ľúto, lebo si bol do filmu Titanik borec , ale  teraz  to už je iba o najmodernejších  technológiách a zárobku. Inač ničím výnimočne. PS: Dúfam, že to s tými 7 dielmi nemysli vážne a modlím sa že im padne na hubu v niektorom s dieloch návštevnosť kín a klesne zárobok.

Ďáblova hodina (2022) (seriál)

Top mini seria v roku 2022. Uz dlho ma nenadchnul misteriozny serial. Bravo pani scenaristi. Posledny diel je ceresnickou na torte.

Emily the Criminal (2022)

Fajn thriller. Pričom je tu krásne ukázane ako sa dokáže rýchlo človek dostať do sračiek

Bestie (2022)

Baltasar Kormákur a jeho podľa mňa zatiaľ najlepší film

Top Gun: Maverick (2022)

To nemyslite vazne s tymi nadsenymi recenziami. Ved to je predvydatelny patos a propaganda US Army. Tie keci o najlepsich pilotoch na svete zaberali mozno ked sme boli tzv. Totalita.Teraz su uz ine casy a aby ma film bavil nestaci hranie sa na pilotoch a urobit iba obycajnu kopiu prveho dielu. Tento film je priemerny a to vdaka obycajnemu scenaru, ktori ma vobec neprekvapil a ani neodrovnal v pozitivnom smere.