Vražda na objednávku (1954)

A skoro to vyšlo, nebýt... Hodně povedené konverzační dílo s překrásnou angličtinou, velkým citem pro detail a nijak nelimitující jedinou místností.

Všechno nebo nic (2017)

Strašně mi vadili předabovaní Poláci - nikdo od nás nebo ze Slovenska nevyhovoval? To je smutné.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Marvel? to neni nic pro me - ale kdyz je to vtipny, svizny, barevny, ma to grady a navic tam je az nezdrave roztomily pidi stromek, dam tomu sanci :-)

Kleopatra (2003) (divadelní záznam)

Kleopatra je můj oblíbený muzikál a rozhodně patří k tomu lepšímu, co se dá/dalo v divadlech vidět. Nicméně tady jsou sestřih a režie příšerné a nelze se nikomu divit, kdo neviděl představení naživo, že tenhle záznam smete a rozcupuje na kousky.

La La Land (2016)

Asi jsem vzhledem k humbuku okolo čekala víc, rozhodně víc písniček, ale i tak je to vizuálně rozkošná podívaná - tohle je jeden z těch filmů, kterým velké plátno přidá na kráse. Plusový bod za konec.

Tut (2015) (seriál)

Výpravná telenovela s notnou dávkou krve. Příjemná podívaná pro všechny fanoušky starověkého Egypta.

Život je krásný (1946)

Hvězda navíc za poslední půlhodinu. Jinak jsem se docela nudila.

Švadlena (2015)

Hudba, kostymy, absurdita...

Andělé a démoni (2009)

O hvězdičku víc, když víte, jak vypadají ta místa, kde se děj odehrává, v reálu.