ZoltanCZ

ZoltanCZ

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 31.12.2019  20:25

Rychle a zběsile, to byla vždy taková zábavná pitomost, vždy to ale tak nějak fungovalo. Ale to, že Rock udrží rukou na řetězu vrtulník, to už je moc i na tuto sérii :) Po dvojce se jedná asi o nejslabší díl.

• 13.7.2018  22:54
    Psí ostrov (2018)

Lahodný pamlsek.

• 30.12.2017  17:34
    Pokoj (2003)

Na jednu stranu zážitek, pozorovat herecký výkon Tommyho Wiseau je něco neuvěřitelného a fascinujícího, stejně tak některé scény jsou k popukání. Na druhou stranu je to stále obyčejná srajda s debilním příběhem a několika nekonečnýma sexuálníma scénama, které si Tommy určitě užil daleko víc než znuděný divák.

• 16.12.2017  10:00

Opět zábavné, ale čím dál větší sci-fi. Teď už jen čekám na Fast & Furious in Space!

• 25.11.2017  23:05
    Wonder Woman (2017)

Hodinu a půl jsem se docela dobře bavil. Tedy ne že by to byla nějaká hitparáda, ale zábava to byla slušná a Gal Gadot je jako Wonder Woman opravdu nádherná. Jenže pak přišel konec a ten byl tak neskutečně zoufalý, až jsem se lekl jestli nesleduji opět Úsvit spravedlnosti. Digitální zlo. Nakonec se ale v rámci současné DC série jedná o jeden z těch stravitelnějších filmů.

• 31.12.2016  16:23
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Extrémní úlet, který mohl být povedenou parodií, pokud by tvůrci věděli co točí. Takhle člověk neví jestli sleduje pohádku, komedii nebo horor. Přesto mi tahle podivnost přišla nějakým pofidérním způsobem docela zábavná a těch 100 minut uteklo jako voda.

• 31.12.2016  16:18

První povídka dobrá, ale trošku zdlouhavá (3*), druhá povídka nudná a vcelku nezajímavá (2*) a třetí vynikající a velmi vtipná (5*).

• 6.3.2015  23:18
    Rokkázu (2003)

Rokkazu není obyčejná japonská komedie, Rokkazu je Rock 'n' roll. Parádní hudební jízda od začátku do konce se skvělou chemií hlavních představitelů. Zkrátka povedený film, je fajn vidět že i Japonci umí vzít pořádně za struny :)

• 29.3.2014  14:44
    Bravest Warriors (TV seriál) (2012)

Nevím co tvůrci berou, jistě to však musí být hodně silná látka, protože něco tak silně ujetého a zároveň mile vtipného se jen tak nevidí :)

• 14.9.2013  21:05

Chvílemi trapná, chvílemi vtipná, celkově ale docela zábavná blbina.

• 18.7.2013  22:36

Šestý díl oddychové série mi přijde jako jeden z těch slabších. Akce byla často až přemrštěná a příběh/scénář byl i na poměry série slabší, což je dost blbé hlavně vzhledem k tomu, že ani předchozí dva díly nebyly v tomto ohledu žádné perly - na druhou stranu si je člověk tak nějak užíval, v šestce už tolik nefungovalo. Přesto je to stále vcelku zábavný akčňák se sympatickými hrdiny a na sedmičku se Stathamem se budu těšit.

• 24.3.2013  01:12

První díl podruhé. Sympatická herecká sestava naštěstí zůstala, jen tentokrát nebloudí po nablýskaném Las Vegas, ale po špinavém, smradlavém Bangkoku. Všechno je sprostější, šílenější, vulgárnější, úchylnější, větší a bohužel i horší. Přesto je to stále slušná komedie, která nabídne pár opravdu vtipných zápichů. 6/10

• 24.3.2013  00:20
    Ong-Bak 2 (2005)

Film dvou tváří. Akční stránka filmu je boží a člověk má chuť doma házet salta přes sedačky a rozkopat skříně, naopak příběh je totální sranec, na který je nejlepší brzy zapomenout. Celkově jde však o zábavný akčňák, Tony Jaa je masér a prakticky všechny bojové scény rozhodně stojí za podívání. 6/10

• 13.10.2012  10:50
    Fallout: Nuka Break (TV seriál) (2011)

Po první sérii za 3*, ale pokud si druhá řada udrží kvalitu posledních dvou dílů, půjdu o hvězdu výš. Na webseriál špičkové zpracování postapo světa, ze kterého překvapivě Fallout opravdu dýchá.

• 18.8.2012  11:29
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Ultimátní telenovela, kterou rozdýchají jen drsní chlapi s chlupama na hrudi a potetovanou paží. Příběh o dívce se vzhledem na opačné škále krásy než je Mila Kunis, jezdící po Kolumbii ve škodovce. Příběh lásky a nenávisti, proměny ošklivého kačátka do dívky průměrného vzhledu. Herecké výkony par excellence, hlavně hlavní hrdina by zasloužil nějakou překrásnou plyšovou cenu. Scény natahované jak nudle, ve kterých každá informace zazní hned několikrát, aby si ji zapamatoval i spící důchodce. Scénáristický skvost, serál je zároveň velmi vtipným sitcomem, zároveň nervydrásajícím dramatem na úrovni amerických pecek, jako jsou Dallas či Dynastie. Dokonalost!

• 13.4.2012  21:48

Překvapivě líbilo víc než jednička. Když jsem před lety hrával s kamarády dračák, vypadal nějak takhle. PS: Bardi jsou sux a Jen Page je kočka :-)

• 2.12.2011  21:54
    Colombiana (2011)

Tupá, ale jistým zábavným způsobem koukatelná blbina, která nám potvrzuje že Zoe Saldana je neskutečná kočka a Olivier Megaton nehorázný lempl.

• 19.8.2011  23:36

Filmy ze série Rychle a zběsile beru jako zábavné oddychovky s rychlýma autama, dokonalýma hrdinama a Jordanou Brewster. Pětka má toho všeho vrchovatě a přidá navíc slušné množství dávek z kulometů a jiných hraček. Je akčnější, svižnější a hlavně zábavnější než zbylé díly série, což dokazuje neustálé zlepšování se Justina Lina na režisérském křesle. A Dwayne Johnson tam sedne jak prdel na hrnec. Lepší čtyři hvězdy.

• 26.12.2010  15:43

Smutné je, že se jedná o jednu z nejlepších pohádek za poslední roky - přitom se ani ona nevyhne křečovitosti. Na druhou stranu pobaví, neunudí k smrti a na Terezku se dobře dívá. Bohužel nejzajímavější linie s Voříškovou a Mádlem je docela upozaděná, ty další jsou spíš průměrné. Někteří herci příšerně přehrávají. Celkově vzato se jedná o průměrnou pohádku, což je víc, než by člověk čekal.

• 25.12.2009  23:05
    Maškaráda čili Fantom Opery (divadelní záznam) (2009)

Opět výborné. Děj je sice trochu roztříštěný (hlavně v první půlce), ale protože znám předlohu téměř nazpaměť, nějak mi to nevadilo. Nejlepší výkony Tomáš Turek, Jan Vondráček a Miroslav Táborský.

• 15.8.2009  18:47

Richard Curtis namíchal po Lásce Nebeské další parádní pohodovou oddychovku s nejdokonalejším soundtrackem plným mých nejmilejších hitů šedesátých let a dokonalým obsazením, kterému vévodí Philip Seymour Hoffman. Jeden z nejlepších filmů roku i mého života. 10/10

• 17.7.2009  00:48

Nejlepší komedie za hodně dlouhou dobu. Není nijak zvlášť originální, ale na to se tu nehraje. Pařba ve Vegas je totiž absolutně zábavný, šílený, sprostý a neuvěřitelně vtipný masakr s dokonalou hereckou sestavou, kterou si musí každý zamilovat. A Heather Graham sice táhne na 40, ale furt je to nádherná ženská.

• 5.7.2009  01:05

Moje první setkání s Uwe Bollem vlastně nedopadlo tak špatně. V mých očích se jedná pouze o laciné a nudné fantasy...prostě zábavné asi jako hra Dungeon Siege ;-)

• 27.6.2009  00:44

Lepší než X-Men: The Last Stand je Wolverine určitě. Přestože je příběhově spíš podprůměrný, nad trojku x-mena jej povyšuje zábava a svižnost. I přes imbecilní úvod z Loganova dětství je to tedy solidní prequel, který mě ničím neurazil, nicméně na první dva filmy ani zdaleka nemá, ať už jde o akci, příběh či atmosféru. Slabší tři hvězdy.

• 24.5.2009  00:40

Tohle měla být dvojka. Samozřejmě nejsou Fast & Furious nějaký scénáristický skvost, nicméně to, co jsem od filmu čekal, se splnilo . Akce, rychlá auta, krásné ženy (Jordana Brewster. Ano, i v prvním díle se mě líbila daleko víc než Michelle Rodriguez.), oddychová zábava a konečně návrat herců z jedničky v čele s hláškujícím Vinem Dieselem jsou hybnou silou tohoto pokračování. Po chvilce uvažování musím uznat. Tohle JE nejlepší díl ze série a svých 8/10 si u mě zaslouží naprosto bez debat.

• 15.4.2009  19:06

Vlastně neberu Back to Earth úplně jako regulérní pokračování, nýbrž jako poctu. Poctu nejlepšímu sitcomu všech dob.

• 27.3.2009  00:46

Zklamání. Nečekal jsem fantasy kvalitou se přibližující výtečnému Stardustu, ale alespoň zábavnou oddychovku se zajímavým příběhem, jak se zdálo v traileru. Bohužel se mé přání nevyplnilo a já se po většinu filmu pekelně nudil. První půlhodinka ještě vypadá zajímavě, ale později se film zvrtne v jakési prachobyčejné béčko se špatnými triky a naprosto zbytečnými scénami - třeba role Helen Mirren, jakkoli ji mám rád, byla úplně přebytečná. Mimo začátku můžu pochválit už jen vždy charismatického Paula Bettanyho a mladou Elizu Bennett, která narozdíl od Brendana Frasera umí dobře předčítat :-) Mám už hlad po pořádném fantasy. 4/10

• 21.2.2009  22:42

Nenáročná, sympatická a pohodová komedie se skvělou Queen Latifah a krásnými Karlovými Varami s jejich Alpami. Příběh je krapet předvidatelný a místy trochu zdlouhavý, nicméně za nudnějšíma scénama se naštěstí vždy objeví nějaká zábavná a vtipná. Není to vrchol žánru, ale svých 6/10 si v klidu zaslouží. A Gérard Depardieu je jen sladkou třešničkou na dortu.

• 15.2.2009  21:56
    Next (2007)

Tak tohle se moc nepovedlo. Na to, jaký je film slátanina se bere pekelně vážně, přitom nabízí jen provařená klišé. A tvrdit, že je Next adaptací povídky Philipa K. Dicka...to už je vrchol...Philip K. Dick takové blbosti nepsal :-)

• 18.1.2009  14:04
    Comeback (TV seriál) (2008)

Překvapivě zábavný sitcom a rozhodně nejvtipnější seriál TV Nova za poslední hodně dlouhou dobu. Humor je u Comebacku tak trochu na houpačce, celkově však vychází slušný nadprůměr. A u takových "Rolníků" jsem málem spadl smíchy ze židle...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8