• Krátkometrážní

The Debt Collector (2018)

Výborna buddy jízda. Oba charaktery jsou dobře napsané a mega jim to spolu šlape a i přes to, že to neni nijak komplikované tak to právě tou přímočarostí a jednoduchostí baví.

Debt Collectors (2020)

Naprosto obstojná buddy jízda. Nenudil jsem se vůbec, má to spád a mele se to solidně. Navíc ty jejich akcenty (Australský s Britským) je šupa sama o sobě. Klidně bych temu hodil i žánr komedie.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

"Did you forget who I am? I am Optimus Prime!" Husinu jsem měl až na prdeli! :-D no a pak ta bitka Optimus vs. Bumblebee.. jeden s nesilnějších momentú celé série! Mnohem lepší než jsem čekal! Epické a osudové jak sviňa, příběhově to taky funguje a je tam hromada výborných scén. Laura Haddock je samica, po Megan nejlepší baba série a s Markem jim to funguje skvěle. Hopkins je výborný a s jeho komorníkem mě mega bavili. Rozhodně lepší jak čtyřka! Vubec nechapu to hodnoceni tady, ulala!

Ninja 2: Pomsta (2013)

Solidní bojovica a naštěstí se tam Scott mlátí skoro nonstop, takže to baví, ale příběh je laciný jak ty thajské děvky.

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Čekal jsem minimálně kvality Vyproštění ale dostal jsem průměrný akčňák což je vzhledem k předloze a parádnímu obsazení hrozná škoda. Sice to nenudí, ale jediná akce neni kulervoucí, je v tom spousta okatých příběhových zkratek a emoční tah na branku je chvilkama přetažený. 2.5*

Rodina na baterky (2021)

Naprosto výborné, plné skvělých kreativních nápadu a celé je to správně střelené. Animovaná zábava na 100%

Adarnia (2020)

Solidní vizuál, ale příběhově absolutně o ničem, akce nula eh :/

The Fox and the Bird (2019)

Je to docela hezky pribeh se solidni animaci, i kdyz by to na rok 2019 mohlo byt mnohem pokrocilejsi. Zasadni problem jasou ale chybejici zvukove efekty ve mnoha zaberech.

Snack Attack (2012)

Tento se povedl! Krasne usmevny zaver

Geomgaek (2020)

Korejský Ip Man s mečama? Yes! Takovouto mečovanou parádu jsem nevidĕl snad od Posledního Samuraje. Přitom je to tiché, rozvážné a vůbec nikam se to nehrne, ale má to výborný tajming který graduje atmošku a sází akci v ty nejlepší momenty. Mega mĕ to sedlo. Celý vizuál a vývoj dějem až po fungující emoce a výbornou akci. 4.5*