• Krátkometrážní

Válka zítřka (2021)

Maximální sci-fi popcorn! Neni to nejchytřejší a hromada věcí je krpatých, ale zábavnost, výborná akce (místama neskutečná šalovačka) a celá postapo atmoška s parádním obsazením ty neduhy obstojně metou pod koberec. Film má hlavně bavit a tohle mě dost bavilo.

Tiché místo: Část II (2020)

O trošku hloupější než jednička, ale pořád nadprůměrná žánrovka, která solí silnou atmošku od první klapky po tu poslední!.. no a šup sem part 3

Rychle a zběsile 9 (2021)

Výsměch celé sérii. Marně jsem doufal, że Lin naváže tam, kde sérii opustil. Místo toho ji pohřbil a naservíroval jednoznačně největší úpadek a nudu celé série. V tom filmu nefunguje vůbec nic a vlastně to nemá s celou sérií moc nic společného. Parta si odskočila natočit prostě jiný výplach. Jediné štěstí, že si to celé dělá prdel samo ze sebe a jediný, kdo to celé táhne je jasně duo Luda s Tyresem. Celý vesmír jsem se v tom kině upřímě tlemil nat tím jak blbé to je a i ti herci to dávají jasně najevo, takže za to čest. Bohužel tam ale neni ani jedna kulervoucí akce a o fyzice se nemá cenu vůbec bavit. Trilion kulek vystřílených ale ani jedna nezasáhne cíl. Totálně jsem se ale bavil nad tím jak si Roman koketuje s myšlenkou, že jsou nesmrtelní :D.. je to hrozný úlet, samo to neví jestli to má být vážná akce, nebo buddy komedie :/.. Ulalá

Luca (2021)

"Santa Mozzarella" :))

Kdo mi jde po krku (2021)

Ono to vlastně ale vůbec neni o tom ohni, jak by člověk čekal. Což by mi nevadilo, kdyby to nebylo tak fádní. Děje se tam toho hodně kolem hlavní linky, ale nějak to nedokáže úplně vtáhnout a navíc je to místama dost hloupé :/. Angelina je ale pořád kobra a nějaký pořádný survival by ji mega seděl. Tady to bohužel moc nevyšlo. Průměr a promarněná šance.. meh

Daman akeseo guhasoseo (2020)

Výborné! Takhle by to amíci prostě nikdy nenatočili. Krvavě real a celé to funguje jak po výborné akční stránce, tak i ten příběh, i když to neni nic neobjeveného, tak v tomhle podání má celkem silný dopad. Hudební podkres na čistých 5*.. celkově proste palim 5, seru na to :D

Střípky (2021)

Parádní motanice, nechápu proč tak nízké hodnocení, i když Rami Malek hraje dost zvláštně. Za mě tak 75%

Vražda na jachtě (2019)

Naprosto pohodová záležitost! Bavilo to celou stopáž moc hezky. Ale klidně to mohlo být chytřejší, ve stylu Na nože.

Hříšníci a svatí (2010)

Vyzní to mnohem víc jak 90ková jízda ve stylu pokrevních bratrů než něco z roku 2010, ale to mi na tom vlastně hrozně sedlo. Je to špinavé a drsné s párádním Johnny Strongem, který si přísného poldu krásně dává.