• Krátkometrážní

Hříšníci a svatí (2010)

Vyzní to mnohem víc jak 90ková jízda ve stylu pokrevních bratrů než něco z roku 2010, ale to mi na tom vlastně hrozně sedlo. Je to špinavé a drsné s párádním Johnny Strongem, který si přísného poldu krásně dává.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Parádní fantasy jakých se dnes točí jako šafránu. Přijde mi to stejně dobré a místama snad i lepší jak jednička.

Ach, Lucy! (2017)

Hezký hořkosladký příběh o vstazích a konfrontaci dvou zcela rozlišných kultur.

Geist (2015)

Sokidní kraťas! Atmoška funguje parádně...a až na ty uši bez ušních dírek to má solidní vizuál v porovnání i s některýma kraťasama z roku 2020.

Armáda mrtvých (2021)

Snyder se trošku přepsal a pak to zapoměl ve střižně ukočírovat a nebo se mu fakt jen zdály ty dvě a pul hoďky jako nic oproti čtyřhodinovém Justice League. A ta stopáž je asi ten hlavní problém, protože se tam nabaluje moc zbytečné (rodiné a emoční proslovy) vaty, která ty emoce ani postavy stejně nedokáže budovat. CGI je výborné a má to kupu parádních a kreativních scén. Šalovačka s tygrem mi připoměla Lea v Revenantu a je moc chutná! Být to o dvacet minut zbytečných keců kratší, ale zato přímočarejší rubanice, tak je to o třídu lepší. Takhle to mám tak někde na půl hvězdě 3.5*

Pryč od pece (2013)

Ponuré, syrové, depkoidní a hodně pomalé! Člověk musí najít náladu na film tohoto ražení. Herecky je to pak totálně našlapané.

Jagon (2016)

Příbě možná zas tak moc neřekne, ale cinematograficky je to výborné!