Země na scestí (2019)

Príbehovo je to možno vykrádačka kade čoho ale je poriadne zábavná a vizuál je skvelý. Ja som sa riadne bavil, dopilovať postavy ( ktoré bohužiaľ väčšina nezaujímavá alebo štvala), vylepšiť troška príbeh a bol by som ešte viac nadšený.Je to iné ako USA produkcia ale vôbec nie zlé. Obrovská pochvala aj soundtracku ktorý bol skvelý. Koniec skvelý a celkom dojímavý. U mňa za 4* ale keď vidím to mizerné hodnotenie kludne dám za 5* a vrelo doporučujem. Samozrejme treba vypnúť mozog a len si to užiť.

In the Trap (2019)

Začiatok sa mi páčil, pekne rýchlo a na nič sa nečakalo. Vo väčšine týchto filmov sa skôr buduje atmosféra a pomaly stupňuje napätie. Tu sme mali vrchol filmu v polovici a režisér sa snažil o strašenie počas celého zvyšku. Ono by to bolo super keby mal väčší rozpočet a nebolo to poňaté takto divne. Po hororovej stránke nič moc no a hl. hrdina mal hlas a tváril sa ako keby mu niekto priškripol vajcia vo zveráku. Celkovo som sa skôr nudil a veľmi nedoporučujem. 2* za vymietanie v strede filmu a pekný soundtrack.

Ratu Ilmu Hitam (2019)

Rozbeh trvá troška dlhšie ako by som chcel ale potom to naberie riadne obrátky. Nenávidím húsenice a tu liezli naozaj všade a dokonca rôzne druhy (pri niektorých sa nato celkom ťažko aj pozeralo), tak isto sme tu mali rezanie častí teľa aj peknú lakačku. Čo sa týka efektov a masiek tak niektoré boli hrozne digitálne ale poväčšine skvelé. Príbeh v skratke , rodinky sa idú rozlúčiť do detského domova kde vyrastali s majiteľom ktorý umiera a pripletie sa tam čierna mágia a veci nebudú také aké sa zdajú ( potešil aj zvrat). Samotný koniec a tie miestnosti výborné , deti teda šetrené rozhodne neboli. Koniec a tá sviečka ktorá bola ako plameňomet je troška priestrel ale za tie nechutné scény odpúšťam. Solídne 4* a nemôžem inak ako doporučiť.

Vetřelec ³ (1992)

U mňa podobne ako pri minulých dieloch. Pozerať sa to dá, celkom to aj baví a herci hrajú super. Avšak celkovo ma to nejako viac neoslovilo a na konci to bolo snáď nekonečné. Čistý priemer.

Království zombie - Série 2 (2020) (série)

Tak za mňa druhá séria prekonala prvú ,máme tu poriadnu zombie režbu a to nie len vo finále ale počas celej série. A do toho celého intrigy ktoré sú rovnako zaujímavé.Postavy výborné, dokonca potešili aj emotívne časti. Kingdeom kraľuje zombie seriálom a 6 častí je tak nabitých že po dopozeraní nutne potrebujem ďalšiu a to čo najskôr.

Pád Londýna (2016)

Akčný film ako sa patrí. Jednoduchý príbeh a nikdy nekončiaca akcia a to myslím doslova. Gerard má výborné charizma čo výrazne pomohlo aj dojmu z filmu. CGI je lacné ale postačí. Pochváliť musím aj soundtrack ktorý dotvoril film. Ja som sa bavil a kto chce akciu s minimum príbehu film ako preňho. Za mňa 4*.

Keullojet (2020)

Za mňa obrovské prekvapenie. Hlavný príbeh je klasická ducharina, presťahovanie do nového domu, následne nejaké strašenie, niekto zmizne no a potom hľadanie odpovedí. V tomto ohľade film neponúkal veľa nového avšak čo sa týka prevedenia nebudete tu mať klasické vymietanie, kríže atď ale niečo na kórejský spôsob( myslené dobre) a mňa to riadne bavilo. Ústredná dvojka je sympatická, natočené je to krásne a masky tak isto nie sú na zahodenie( ľakačky vyšli). Na konci je to aj celkom dojímavé a dopomáha tomu výborný soundtrack. Rozhodne doporučujem, nebudete sa triasť hrôzou ale baviť sa budete, teda aspoň ja som sa.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Nikdy som to nevidel poriadne celé, no po pozretí nemením názor. Vizuálne to je pekné a celkovo to baví. Príbeh je však hlúpy, postavy mi veľmi nesadli až na pár výnimiek a nejaký poriadne soundtrack tiež chýbal. Ale zábava v pohode a obstojnejšie 3* isté.

Dokud nás vražda nerozdělí (2020)

Po skvelej Murder Mystery prišiel tento veľmi podobný film, za mňa však citeľne slabší. Ústredná dvojka sympatická, potešila aj dĺžka filmu a celkové svieže poňatie. Horšie na tom bola zábavnosť, kde som sa fakt zasmial len málokedy a niekdy mi to už prišlo otravné. Ako priemerná komédia super a isto na ňu čoskoro zabudnem.

Ježek Sonic (2020)

Svižná, rýchla zábava ktorá utečie ako nič, dobre sa nato pozerá a vizuálne je to pekné. Herci super, Jim výborný a James tak isto. Hudba vo filme super. Koniec sa mi páčil a prípadné pokračovanie by som bral. Pripomenulo mi to doby keď som Sonica hral takže super, na 5* mi však niečo chýbalo.

Časové pásmo bylo změněno