Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Sestra se na to dívala před 5 lety v našem společným pokojíku :(. Velice mě to poznamenalo a tyhle večery i u počítače se sluchátky na uších byly opravdu epické a dechberoucí. Toto je odpad odpadů, který má bohužel ještě takové nějaké pokračování. Stoka se prodloužila o pěkných pár km a pokračovalo to jako VKV hrůza.

Teletubbies (1997) (seriál)

Toto má vzdělávat a obveselovat či bavit děti v ranném věku? Co z nich potom vyroste? Mluvící vyasvač? A nebo snad slunce s xichtem brečícího děcka? Todle je opravdu velmi smutný seriál, ale vždy se u něj náramně pobavím jak je stupidní :D. Tinky Winky, Dipsy, Lálá, Pó!!!

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Neskutečný, kde se tohohle vzalo přez 2000 dílů. Už od 1. dílu nebylo pomalu co vymýšlet, aby se na to dalo dívat a oni z toho udělají never ending story. Když jím a opravdu vůbec nic normálního v televizi nedávají, jen toto, tak to tam chvíli nechám a jsem naprosto udiven jak se tyto zápletky stále vyvíjejí do nevyhnutelného konce. Upřímně neviděl jsem ani slabou půlku ba ani slabou čtvrtku, ale hej kdo by se chtěl dívat na 2000+ dílů, kde tlachaj teenageři a starý babky o pi... NE DÍKY!

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Hrůza a děs, další pokus o natočení "českého seriálu". Historky blbý a blbější, že to až není možné. Další český odpad v kinematografii.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

448 dílů po 62 minutách, ve kterých je děj naprosto katastrofální a celou dobu se vaří z vody. Opravdu tu už nic blbějšího nemůže nikdo představit nebo vymyslet. Má to nějakou sledovanost, jen protože se lidé v ČR po večerech kdy přijdou z práce nudí a nic jiného v televizi nedávají. Pro mě nesledovatelný "seriál".

Černý Petr (1963)

Zdařilá komedie, kterou bych vůbec neřadil mezi drama. Všichni mi zde přišli takoví zpomalení, ale na tu dobu asi klasické vyjadřování :D. Zaznělo zde několik nesmrtelných hlášek jako třeba "Ty býku" nebo "Chceš do držky?" a během celého filmu jsem se upřímně bavil. Scénka s pronásledováním zloděje byla nesmrtelná.

Forrest Gump (1994)

Na tenhle film je škoda plýtvat slov. Prostě už podle samotného hodnocení mluví sám za sebe. Dokázal bych se na něj dívat každý den, protože hlášky jsou tak pravdivé a pořád dokola otvírají nový pohled na svět. Optimistický film, který nemá jedinou chybu. Tenhle film prostě nelze nenávidět, protože snad každý si z něj něco odnese přímo do života.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Lituji, že jsem tento film viděl až nedávno a že jsem si myslel, že to bude další střilečka bez příběhu. Naprosto úžasný film v hlavni roli nečekaně s kvalitním Tomem Hanksem. Těchhle 169 minut jsem si naplno užil už od začátku až do konce. S klidným srdcem můžu říct jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Všechno to utrpení těch vojáků a zajatců úžasně popasané a zahrané, jako bych byl přímo tam.

Kličko (2011)

K tomuhle dokumentu musí mít asi člověk vztah, aby se mu zalíbil. Pro mě jako zájemce o box a všechny zápasníky to byla velkolepá podívaná, která mě obohatila o nové informace o těchto bratech. Na první pohled velice sympatičtí bratři a asi jen málo kdo by řekl, že toto jsou mistři světa v boxu co odrovnali skoro každého, kdo se jim postavil do cesty. Jsem rád, že tu také byla jejich minulost a ne jen bezhlavé mlacení celých 110 minut. Opravdu to neměli v životě lehké a neprobili se jenom boxem, ale i životem. U mě jasný plný počet a rád si tuto podívanou zopakuji.

Velkovlak (1998) (seriál)

Na poprvé jsem vůbec nepochopil pointu tohohle seriálu a říkal si: "co to je proboha za blbost?". Až jsem shlédnul každou epizodu 2x nebo 3x už se mi to dostalo pod kůži a pochopil princip vtipu. Z původní kraviny je pro mě úžasná britská komedie se Simonem Peggem, který byl prostě úžasný. A staring contest, prostě vděčné téma, které nezklamalo.