Yoshimitsu

okres Bruntál
mladej cucák ze Severní Moravy

• 25.12.2017  14:51
    Nesvatý (2010)

Krvavý Mikuláš nebyl žádnej přisdisráč a nemrtvej vypadal i se svými Černými Petry výborně děsivě. Dávám 60%

• 24.12.2017  00:54
    matka! (2017)

Než si to pustíte, tak si prostudujte řádně bibly, pač se hlavně v druhé části matky budete ztrácet. Dávám 40%

• 23.12.2017  21:38

Mistr ve svém oboru, kterého ztvárnil Tom Cruise neskutečně mu to sedlo a užíval jsi to. Dávám 80%

• 23.12.2017  19:07
    Dunkerk (2017)

Jsem rád, že jsem na to podle plánu nakonec nešel do kina to bych se proklínal a čekal tam, jak na slitování. Jedině, co se mi tam líbilo byly letecké souboje jinak ohromné zklamání. Dávám 10%

• 21.12.2017  23:52

Jak jsem viděl, že tam s nimi v letadle je pejsek a letadlo začalo, padat jen jsem se modlil ať to přežije a přítelkyně to chtěla vypnout. Nakonec jsme to nechali, běžet dál a dobře jsme udělali. Idris v roli takového sněžného Robinsona Crusoeho byl fajn a Kate se takových 3/4 snímku jen válela po zemi, takže nic moc nepřinesla do toho krásně zasněžená krajina a nakonec mohli být rádi, že pejsek s nimi byl, protože se stal pravým hrdinou. Neříká se nadarmo, že pes je nejlepší přítel člověka. Dávám 75%

• 21.12.2017  23:27

Hehe, po skvělé jedničce Raimi vsadil na akční humor, který místy vycházel a místy byl trochu slabší, ale i tak jsem se bavil. Byla tady spousta zvráceným a úchylných komediálních nápadů. Horor se úplně rozplynul, ale motorovka nasazená místo ruky a rovnou si udělat upilovanou brokovnici a do toho vychlámanej jelen, paráda. Dávám 60%

• 21.12.2017  23:16

Velká natahovačka s časem a teď dva měsíce čekat na další díl ještě když to takhle skončí, achjo.

• 21.12.2017  22:34
    Lesní duch (1981)

Sice trochu s prodlevou, ale přece jsem se k tomu dostal ještě do konce roku. Tady se mi Bruce dost líbil a hlavně to byla pořádná krvavá, úchylná řezba v lese a v chatě. U tohohle bych se nebál, ani kdybych to viděl v 6 letech, ale jako atmosféru a prvky hororů to mělo dost sluěnou. Dávám 80%

• 21.12.2017  12:31

Mladá studentka, které bude darována tajemná skříňka, která může splnit jenom 7 přání, ale za každé splněné přání si bere svojí daň. Je sobecká a myslí jen na sebe a svůj blahobyt její přání jsou nudné a dost zbytečné, ale nedá si říct a vůbec ji není podivné, že s každým jejím přáním přijde někdo o život. Jde tohle nějak zastavit? Dávám 55%

• 21.12.2017  12:23

Tohle zná asi každý: Babičko, proč máš tak velké oči? ,,to abych tě lépe viděla, má drahá“. ,,Babičko, proč máš tak velké uši? ,,to abych tě lépe slyšela, má drahá“. ,,proč máš tak velké zuby?“ ,,to abych tě mohla sežrat, má drahá" k tomu červená kápě s košíčkem a to je asi jediná podobnost s pohádkou. Dávám 40%

• 19.12.2017  14:18
    Bodom (2016)

Od mého menšího hodnocení to zachránila závěrečná půlhodina, která byla zajímavá, napínavá a tak trochu i sexy. Dávám 55%

• 18.12.2017  08:41

Ukázka mladých feťáčků DiCapria s Wahlbergem, jak se z nich stávají trosky. Dávám 75%

• 17.12.2017  17:00

Další sranec s vyvinutým králíkem štěstí, že to netrvalo ani o minutu déle. Odpad!

• 17.12.2017  16:57

Co tohle bylo za megadebilní film? Stvoření v podobně úchylného králíka, který měl péro, že ním dokázal zabíjet lidi a jen vyřvával "fresh pussy". Kdybych byl asi pořádně zhulenej, tak bych se tomu i zasmál, ale normálně to byla děsná trapárna. Nic tam pořádně nefungovalo kromě vraždění, herci byli taky pořádně nechutní a lituji, že jsem si to vůbec pouštěl. Odpad!

• 17.12.2017  16:14

Do staré videoherní konzole se vcucne čtveřice školáků a objeví se ve světě Jumanji jako dospěli, kteří mají jediný úkol a to zachránit celé Jumanji od zlé kletby. Musím říct, že jsem se bavil celou dobu. Byla to neskutečná prdel. Hlavně tam padala jedna hláška za druhou a fungovaly dokonale. Viděl jsem to v originále s českými titulky, večer v českém dabingu a dokonce se mi to v dabingu líbilo ještě více, což mě překvapilo. Bylo to doslovně přeloženě a to byla prima, jsem spokojený a kdo se chce pořádně pobavit, tak ať si na to zajde do kina. Dávám 90%

• 12.12.2017  15:14
    Špína (2017)

Dominika tentokrát neprovokavala svými přednostmi a nechala je zahalené. Zahrálo to, tak jako u Pírka skvěle jde vidět, že problémama si v dospívání prošla asi hodně. Jen mi tady chyběla větší vnitřní bojovnost s daným problémem a přišla mi pomalu více psychicky zdrcená než v předchozím filmu, kde si podle mě zažila pořádné muka. Dávám 60%

• 12.12.2017  08:15

Nechtěl jsem si to, ani pouštět nejsem opravdu zastánce Star Wars a nebaví mě to, ale zítra jdu na předpremiéru: Star Wars:Poslední z Jediů v rámci VIP akce, tak kvůli návaznostem. Po zhlédnutí jsem se dočetl, že tohle je samostatný díl nové série, takže to bylo stejně zbytečné, ale nakonec to nebylo vůbec zlý dost akce a do toho vsazen humor. Dávám 60%

• 10.12.2017  16:13

Míla Dorothy, hodně přesvědčivě jsi svoje postavení zahrála. Byla jsi hodně uvěřitelná ve všech osobnostech jako tvoje namaskování a teď už vím, že až budu mít jednou dítě a bude to holčička, tak jméno Dorothy po našem Dorota určitě vyškrtnu ze seznamu. Dávám 90%

• 8.12.2017  05:37

Proč? Proč? Irenko, já se ptám proč?! Proč vznikl další díl spíše remake skvělého prvního dílu? Zase musí dosrat výborně rozjetou sérii úplně zbytečným dílem stejně už Amíky nikdo v tomhle ohledu nedožene. Tady byla ledová jedině ta voda, ze které se vám smrskne šulin na polovinu a z bradavek vyrostou dva špičaté bodce. Dávám 20%

• 8.12.2017  05:24

Jannicke se po událostech z prvního dílu ocitá v nemocnici, kde místní policii poví, co se jí stalo a kde najde partu svých zdechlých kamarádů a našeho vrahouna, kterého obrala o oblíbený krompáč. Tady taky pěkně fungovala atmosféra prostředí nemocnice nebylo špatné, ale už to trochu pokulhávalo a místní policie pozdechala, jak kdyby šli dobrovolně na porážku. Dávám 70%

• 8.12.2017  05:20
    Ledová smrt (2006)

Pětice kamarádů se vydá na výlet zajezdit si na snowboardech do mrazivého prostředí Norska. Jeden z kamarádů si při sjezdu zlomí nohu. Shodou okolností nedaleko najdou opuštěný horský hotel jako úkryt před mrazivým protředím. Čekal jsem kdo mě z pětice lidí začne jako první srát a budu mu přát rychlou smrt a ono nic. Hráli obstojně byli sympatičtí a fandil jsem jim ať mu nakoupou prdel, ale to by bylo moc jednoduché. Fungovala tam velice dobře mrazivá atmosféra spolu se zasněženým protředím a prostory horského hotelu a robustní vrahoun s krompáčem taky potěšil. Znáte Jannicke,všechno spraví. Znáte Jannicke šikulu!! Když není nic po ruce, tak se dají s napomocí sekundového lepidla zalepit i otevřené zlomeniny. Dávám 80%

• 7.12.2017  21:46

Výborná hororová, komedie a navíc hrozná prdel při nahánění lidských mozků. Dávám 100%

• 7.12.2017  06:03

Bratranec leatherface tzv. pytlový fantom zahodil motorovou pilu, jehlu a přestal chodit na kurzy šití do vedlejšího městečka Texarkana. Zvolil levnější a nenáročnou metodu nového potahu na ksicht a to pytel na brambory k tomu vylepšené pomůcky na usmrcování např. pozoun znásilňovač. Dávám 60%

• 6.12.2017  22:58

Každá dívčina chce být krásná a vyhrát královnu školního plesu, ale když je moc velká konkurence a je jasné, že by neměla šanci proč si takový školní večírek neudělat doma? Ano, mluvím o vyšinuté holce, která miluje svého ještě víc pošahaného fotra se, kterým společně pořádájí šílené večírky doma a vybírají si oběti z její školy. On s ní dělá pořád malou princezničku, kterou stejně po večerech ojíždí a ona se ukájí na místy nechutných praktikách mučení. Dávám 80%

• 6.12.2017  22:46

To já jsem vidlák z vesnice a takový originální způsob jako je probodávání lidí vidlemi by mě nenapadl k tomu ještě ta uniforma s helmou a jako svoji vizitku červenou růži. Tady se autor vytáhl. Dávám 60%

• 6.12.2017  21:04

Já věřím ještě na Ježíška a myslím, že jsem byl hodný celý rok. Ne, kecám o tom už jsem se přesvedčil včera když mi Mikuláš, čert a anděl pěkně nasraly do nadílky. Aspoň, že Santa Claus nechodí u nás a na Ježíška se pro jistotu dostatečně obrním kdybych byl neposlušný. Dávám 100%

• 6.12.2017  04:20

Když máte lásku ke krásným luxusním automobilům navíc když se, zde vyskytují staré legendy jako je: (Shelby Cobra 1964, Mustang 67, BMW 327) a podobné vzácné kousky, tak si to prostě chcete pustit a podívat se na ně. Samozřejmě je to vykrádačka 60 sekund a z části Fast and Furious, dějová linka bez duše milión předvídatelných zvratů a ta jejich vyvedená partička, uff. Už jsem rád, že trajekt je naložený a grázl okradený. Dávám 35%

• 6.12.2017  01:47

Sólo příběh vymýšlejícího trola Orma, který žije ve svém světě lži poté, co je sněhová královna poražena, tak se tam o ní letmo zmíní. Mohlo to být klidně přejmenované na "Udatného gladiátora Orman". O kapku lepší než první díl, ale rychle zapomenuté. Dávám 50%

• 6.12.2017  01:39

Nenápadná cesta mladé dívenky Gerdy její vtipné, roztomilé fretky Luty a prolhaného trola Orma ke sněhové královně. Dávám 40%

• 4.12.2017  21:29

Eugene má zajímavý plán.