Yoshimitsu

Yoshimitsu

okres Bruntál
mladej cucák ze Severní Moravy

• 5.11.2017  13:40

Stifmajster je po menší pauze zpátky na ledovém ringu. Už starší, opatrnější, zfotrovatěl a myslí na společnou budoucnost se svojí ženou. Ano, je to tak protože hned na záčatku dostane pořádnou face to face nakládačku ze, které se jen tak nevylíže a zahanbí svoje jméno ochránce týmu a největšího bitkaře. Nový bitkař týmu je totální kretén, který má rád jen slunečnicové semínka a po starší Rhei ukázal, že má ještě porád páru. Dávám 60%

• 3.11.2017  15:33
    Vesnice (2004)

Slepá žlutá karkulka a pošahaný Brody ve vesnici byli správně handicapovaní. Dávám 60%

• 3.11.2017  12:37

Úplně nevyhledávám westernové filmy a když jsem ještě viděl, že to bude kombinace s horrorem, jak byly s Wesleyem "Stíny temnoty", což byl totální odpad a hlavní postava Kurt Russell, tak mě to ještě více odrazovalo a nechtěl jsem si to pustit. Ono to nakonec nebylo špatné, co špatné bylo to super. Samotní kanibalové vypadali, jak predátoři a ten jejich písklavý signál zněl nepříjemně děsivě. Kurt to zvládl v roli šerifa s pokorou a respektem na jedničku i jeho pobočníci v prostředí Divokého západu. Dávám 80%

• 2.11.2017  11:03
    Blok 99 (2017)

Jak už jsem zmiňoval u filmu Shot Caller, tak mám rád vězeňské prostředí a dění v něm. Vincovi role padla, jak ulitá skoro žádná mimika, úsměv prostě tvrdá kamenná tvář, která se s ničím nesrala. Jeho největší zbraní byly jeho pěsti styl praní jako Bud Spencer a rozšlapávání hlav. Sice to vězení bylo hodně ořezaný a urychlený, ale i tak to byla pořádná nálož hlavně díky Vincovi více takových rolí pro něj. Dávám 90%

• 2.11.2017  09:48
    Francesca (2015)

Novodobé giallo se ve vizuálu, starými triky a metodami vrací krůčky ke starým kořenům 70-80. let, ale ničím to nevyráží dech a ve výsledku se to nepovedlo. Jedině, co tomu nemůžu zapřít jsou vcelku povedené a viditelné vraždy různými předměty, ale 80 minutová stopáž u, které 2x usnu a nejvíc nahání strach panenka? Dávám 30%

• 1.11.2017  11:04

Snažím se v tom najít něco pozitivního, ale bohužel se mi to nedaří. S maskama a trikama se sekli minimálně o 20 let, protože tohle bylo otřesný k tomu roztřepaná kamera a hurá do toho. Z povídek byla nejlepší první kdyby se to neslo v tomhle duchu určitě bych přidal hvězdu navíc, ale ty další dvě byly nudné až trapné a nic zajímavého nepřinesly. Vlak byl jenom nachystaný pro hypnotizéra, aby si měl kam sednout a oblbovat trojici mladíků svoji koulí. Dávám 20%

• 31.10.2017  22:05

Tady si pro jistotu nechal Harry narůst bradku ať ho už nepovažují za malýho bradavičňáka. Docela haluz v jeden den vidět jeho dva filmy. Neplánované a už si ho docela začínám, pamatovat pod jeho pravým jménem, ale měl by jsi koupit kompas a trochu orientačního smyslu by taky neuškodilo. Dávám 60%

• 31.10.2017  21:57
    Rohy (2013)

Harry Potter si nechal laserem odstranit jizvu z čela, odevzdal hůlku a vrátil koště. Místo toho mu narostly rohy, aby se mu lidi svěřovaly se svými úchylkami, které chtějí, dělat na veřejnosti a to hned. Některé uchylárny byly naprosto ultimátní a dost jsem se nasmál. Mělo to grády a finálová sekvence byla už přetažená fantasmagoria, ale i tak dávám 75%

• 29.10.2017  20:51
    Baby Driver (2017)

Baby alias ďábel za volantem alias klučina, který bez iPodu nemůže, fungovat, ani minutu. Honičky autem, vykrádačky bank a celková akce mi připomínala styl hry GTA. Dávám 55%

• 26.10.2017  11:15

Démonický Christopher Lee uměl nahnat hrůzu a krásná Daliah Lavi zase oslnit krásou a hekáním při bičování ve starém rodinném sídle. Dávám 65%

• 26.10.2017  08:45

Na to, že nejsem úplnej fanda Marvelovských komiksů, tak mi třetí Thor dost sedl a líbil se mi. Nebudu tady hnidopišit a vypichovat nedostatky filmu a srovnávat s Guardians of the Galaxy. Padaly tam dobré a fungující hlášky, které trochu shazovaly osobnost Thora, ale to vůbec nevadilo. Hulk s gladiátorským týmem, který vedl Korg přinesl fórky a odlehčení do příběhu, Cate jako nemilosrdná vražedkyně Hela zahrála slušně, ale určitě by mě tam více bavila Charlize Theron pro, kterou se rozhodovali i alkoholička Valkýra potěšila. Kdo má rád Avengers, tak vsadí určitě na dobrou kartu a doporučuji. Dávám 90%

• 22.10.2017  08:43

13 úkolů pro thajského mladíka, který prakticky přijde o vše v jedné chvíli, tak co šli byste taky do toho? Dávám 70%

• 18.10.2017  13:02
    Mr. Mercedes (TV seriál) (2017)

To, že Stephen King umí, psát kvalitní kousky o tom není pochyb. Ve zvyku má napínat čtenáře až do konce a zvraty mu jdou také brilantně, ale tady už se vědělo o vrahovi na začátku, tak jsem měl trochu obavy, ale zbytečně zvládl to na jedničku. Celou trilogii knižních předloh mám přečtenou a nejvíc se mi právě líbil Mr. Mercedes. Když jsem se dozvěděl, že vznikne na tuhle knihu miniseriál byl jsem nadšený. Hlavně jsem se těšil na nejvýraznější postavy příběhu, což je hlavní detektiv v penzi Bill Hodges, který měl nejlepšího přítele tvrdý alkohol a záporák Brady Hartsfield, který dokázal vyděsit, zhnusit a naštvat, tak jako jeho matka. Herci byli zvoleni suprově potěšila i Holly s Jeromem. První půle seriálu byla pomalejší, opatrná a postupné seznamovaní s charakterama postav. Druhá půle už byla uspěchaná a ochuzená oproti knize, což většinou bývá. Konec odbyly a mohl být promakanější. Vrah měl vše promyšlené, ale "detektiv" nakonec ještě promyšlenější. Dávám 90%

• 18.10.2017  09:30
    P2 (2007)

P2 = prsa číslo 2 i když bych se vsadil, že měla větší a nebo nosí kvalitní push up podprdu. S tím vyzývavým výstřihem úplně zastínila Mitchovu tmavší kolegyni, která se moc nepředvedla, tak příště myslete na Rachel ta se nestydí. Dávám 60%

• 17.10.2017  22:59
    Peťajn (TV seriál) (2014)

Peťan spolu s STN a jejich krátké peťajny nemají chybu.

• 17.10.2017  09:48

Dwayne do čeho jses to upsal? Ano, nalákal mě trailer skákajících koz Alexandry a Kelly nebudu, kecat, ale v celku toho film moc nenabízí a celkově nefunguje. Mitchové si nejsou vůbec podobní, ani charakterově, zasmál jsem se asi dvakrát, trapné vtipy o ptácích a podobné se spíše hodí do teenagerovské komedie, kde to člověk očekává. Zásadní scény působily hodně uměle viz. záchrana na hořící loďi, výbuchy. To, že se tam ukáže David s Pamelou na 5 sekund už považuji za zoufalství.Zklamalo mě to a dávám 40%

• 16.10.2017  14:55

Zazvonil zvonec a Mr. Mercedesa je konec navíc s bulldočím hrdinou.

• 9.10.2017  21:36

Dočkali jsme se vysvětlení zrodu kožené tváře, které ani nemuselo vzniknout, ale budiž. Ono už i díly texaského masakru docela prasí, ale musím říct, že mě to pořád baví a rád se na to podívám. Tady úplně nefunguje název filmu Leatherface, ale spíš Cowface. Začátek, jak už je u téhle série známej, tak náhled na pošahanou rodinku, která chce mít ze svého malého synka dalšího psychouše v rodině, aby měl chuť nemilosrdně bez mrknutí vraždit, ale on je jiný a rodinné řemeslo se mu příčí. Odehrávání na klinice mi zvlášť nevadilo, ale příběh vedl k sestřičce, která měla některé pošuky na klinice na starosti. Tu jsem si vcelku oblíbil a fandil ji, aby se dostala ze spár pošahanců. Naháněčky po lesích taky obstojné, tak jako pasti ve stodole a závěr ukázal, že mu pár let na klinice přineslo ovoce. Dávám 70%

• 9.10.2017  21:24

Brady jsi nahranej všichni víme, co plánuješ dál, ale povede se ti to?

• 8.10.2017  01:08
    Sliz (1988)

Kopírování slimáka, nebo opačně, který se mi taky moc nelíbil, ale když beru v potaz 80. léta a nevyspělou technologií, tak tam vymysleli zábavné a hezky provedené sekvence. V té době bych z toho uchcával blahem, ale teď se tomu zpracování spíše zasměju. Dávám 55%

• 8.10.2017  00:58

Můj poslední povídkový film Kwaidan mě navnadil na další samostatné příběhy. Paradox je, že o Divokých historkách už vím delší dobu, ale pořád jsem se k nim nemohl, dokopat.Každý příběh přispívá něčím unikátním a překvapujícím momentem, který nečekáte. Když to vezmu postupně: 1. Povídka (letadlo) ⭐⭐⭐ - Každý zná Gabriela Pasternaka. 2. Povídka (restaurace) ⭐⭐⭐ - Kdo si na večeři objedná takový blivajz? Nedivím se, že to chtěli vylepšit prošlým jedem. 3. Povídka (venkovský buran) ⭐⭐⭐⭐⭐ - Na vesnici nikdy nemachrujte, že máte lepší auto než místní obyvatelé ono se to může vymstít. 4. Povídka (odtahová služba) ⭐⭐⭐ - Naučte se správně parkovat a být milý na personál na úřadech. 5. Povídka (autonehoda) ⭐⭐ - Za peníze si život zpátky nekoupíš. 6. Povídka (svatba) ⭐⭐⭐⭐ - Osobní věci by se měli, řešit doma v soukromí a né ve svatební den před mnoha lidmi. Celkově jsem s historkami spokojený a dávám 85%

• 7.10.2017  23:57

Značně horší než první díl. Vadilo mi tam stereotypní prostředí v prostorách galaxie, žádné bádání vesmírem, vystávání důlku skoro na stejném místě a moc barevnosti. Prcek Groot a Rocketovy hlášky byly jedině, co mě drželo to nevypnout a dodívat se na to až do konce. Dávám 30%

• 7.10.2017  23:45

První fáze se mi líbila nejvíc Ryan a jeho kaskadérské období na motorce a následné vykrádačky bank s kumpánem, který měl letité zkušenosti. Druhá fáze trochu ubrala tempo, ale zkorumpovanost fízlů, jak v tom umí chodit se dobře dívá, ale trochu se přepočítali a půlročnímu nováčkovi nechali moc prostoru, což pro ně bylo smrtící. Poslední fáze už byla teenagerovská a ta mě zvlášť nebrala a skončilo to vcelku fajn. Dávám 75%

• 6.10.2017  00:19

Neskutečná reklamní kampaň ohledně tohoto snímku. Všude vyvěšený plakáty, trailery, že jsem si málem změnil domovskou stránku a výzva že tohle bude nejlepší film roku 2017. Ano,hodně mě to navnadilo a začalo zajímat, ale přiznám se originál jsem neviděl, ani na ukázku jsem se nepodíval a žádný obsah jsem si nepřečetl o čem film bude. Čekal jsem od toho hodně, hromady akce, svižné tempo, pořádnou palbu s vynikajícími hereckými výkony. Ryan tady hrál, jak chcipák, který se za celý film skoro neusměje a vzrušuje ho jeho holografická dívka se, kterou vykoná prapodivný sex. Ford se ukáže v poslední části jenže ještě dýchá a udělal si nový nátěr na vlasy. Jarede ty voe co to bylo, ale je pravda, že prostoru si moc neměl jen jsem čekal až se ti vybije to napájení na krku. Byl bych naštvanej, kdybych za to dal prachy to jsem viděl i na sálu, který tak napůl spal a zbytek se dloubal v nose a díval se na hodinky až to utrpení skončí o čemž vypovídala i přepálená stopáž. Dávám 35%

• 5.10.2017  23:57

Hodně nařachanej díl tohle už nezařadí zpátečku!

• 28.9.2017  10:41

Pokračování velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle" ? Hned první věta mě dost rozesmála. První díl byl totální propadák,který jsem protrpěl, ani nevím proč jsem dal jednu hvězdu. Přejdu k pokračování s názvem „Zrození zla". Už podle pojmenování je očividné, že půjde o rozseknutí odkud se zlo vyrodilo a odkud příchází. Bylo to rozhodně lepší než první díl, ale že bych z toho byl unešenej to teda,ne. Jsem rád, že aspoň Annabelle jako panenka nezačíná, chodit a vraždit na vlastní pěst jako Chucky to je pozitivní. Upištěné děcka jsou otravná jejich vychovatelka taky ničím nepřispývá. Nefunkční lekačky a nudná atmosféra. Ke konci už z toho udělali totální gulášovku a nevěděli, co tam nacpat dříve, tak tam nahrnuli rovnou všechno a doufám, že už nevznikne pokračování zla. Dávám 40%

• 27.9.2017  12:53

Sakra kolikátý tohle je už díl? Je jasný, že na starého dobrého stále ve formě zběsile kopajícího Van Damma to nemá. Do hlavní role se moc ten slaďouš nehodil, ale budiž. Dave Bautista výborně vybranej záporák ten má na to ksicht a přirozenej respekt, jak dělanej. Co se týká samotných soubojů byly vcelku fajn, ale finální souboj s Davem byl přitaženej za vlasy, pač když ho slouží minimálně 10x na zem po řádné sadě úderů a on se vždy zvedne a Dave lehne jen cca 3x a má dost přitom je to namakaná vazba, jak hrom, tak to mi hlava nebere. Je průser, že u těchhle filmů je to vždy takhle dané mstící se brácha musí vždy vyhrát. Legendární taneček Van Damma na konci pobavil. Dávám 40%

• 26.9.2017  23:38
    V utajení (2017)

Před pár dny jsem taky viděl film, kde Noomi Rapace figurovala jako hlavní herečka, takže jsem si na její ksichtík zvyknul. Jsem rád, že jí tady role sedla a ukázala, že je tam zaslouženě a umí více než jenom ležet na lůžku a řvát o pomoc. Netuším proč je Orlando Bloom psán jako první když se tam jen nepatrně mihnul a jeho nejlepší scéna ve výtahu a v následných garážích je asi, tak vše co tam ukázal. Stará garda v podání Johna Malkoviche, Michaela Douglase nezklamala a konečná Praha potěšila. Dávám 80%

• 25.9.2017  23:29

Dva teploušci, co si rádi dělají míchaný vajíčka a terorizují rodinu. Dávám 30%

• 17.9.2017  11:49

Byl to smutný příběh, který hrál hodně na lidské city a myslím, že to v některým případech dost fungovalo. I mě trochu ukápla slza, ale to zásadní tam hodně odbyly, což byl samotný odchod nemocné dívky a hrozně se to vleklo až mě to začalo, nudit. Dávám 30%