RRRrrrr !!! (2004)

V každým případě respektuju názory ať negativní, tak pozitivní. I přes nedokonalosti v tomto filmu a i přesto, že se kvalitou určitě nevyrovná světově známým filmům, ho mám rád. Určitě na něj nenahlížím jako na typickou komedii, ale spíš jako na parodii a tím pádem klesá laťka kvality a film nabírá na své hodnotě, ať jsou v něm kraviny jaké chtějí (viz. boj o šampon), hlavní je, že si film jede podle sebe a je originální a já u něj neusnu, v tomto případě je to dokonce úplně naopak, řehtám se opravdu neskutečně a přitom jsou to opravdu jednoduché vtípky, ale pořád vtípky. Moc dobře si uvědomuju, že nemůžu najít v každém filmu obrovskou myšlenku nebo pointu, ale to mi opravdu nevadí. Čas od času je fajn vidět jednodušší nenáročný film, u kterého se pěkně zrelaxuju a opravdu to nemusí být mega citová, snobská, perfektní nalejvárna s dokonalým scénářem. Zrovna sem by se opravdu perfektní složitý scénář fakt nehodil, takže vám děkuju tvůrci za snahu a upřímný pohodový filmek a omlouvám se za ty hejtry, kteří nejspíš sami ještě žádný film nenatočili.

Příběh rytíře (2001)

Pohodový ''historický'' filmek, na který se rád kouknu znova. Nic tam nechybělo a nic tam nepřebývalo. Moc hezky natočené a v pěkném prostředí. Myšlenka celého filmu: ''Každý může změnit svůj osud'', se mi opravdu líbila a ještě ve spojení s hlavním hrdinou......nemám, co bych vytknul, takže za pět * :)

Jezero smrti (2008)

Jeden z nejlepších hororů, co znám. Nechává na mně silný dopad ještě dlouho po shlédnutí. Vyzařuje z něho chování lidí v těch nejhroznějších situacích, kde už funguje jen put sebezáchovy a ty nejprimitivnější lidké instinkty. Film si na nic nehraje a je z něj cítit chladný vánek tvrdé reality, který mě ostře bodá celou dobu do zad.

Superbad (2007)

Místy trochu.....jak to jen říct....prostě divně americký nereálný scény, který mi tam opravdu neseděly, ale z filmu jako takovýho na mě dejchá ta pravá puberťácká nezkušená panická atmosféra, u které se v podání Hilla a Cery vážně bavím.

Všemocný (2011)

Tenhle film vytvořil super atmosféru a stejně tak ve mně zanechal super zážitek. Skvělý poměr mezi akcí a napětím a mezi promyšleností a nepředvídatelností. Děj se zajímavě klikatí, stoupá i klesá a čas s ním utíká jako po másle. O hereckých výkonech nemusím ani mluvit. Jednu nemalou extra hvězdičku si určitě zasluhuje i originalita kamery.

Nesvatbovi (2005)

Celkem příjemná romantická oddychovka. Nemůžu žádat, aby bylo méně toho amerického klišé a typických strojených dialogů, ale i přesto všechno se na tuhle slaďárničku rád kouknu.

Trestná lavice (2005)

Filmů z vězeňskýho prostředí je jako máku, ale z nějakýho důvodu, se mi líbí ta proměna drsných grázlů, vrahů a zlodějů v jednu fajnovou kamarádskou partu. Tady je ještě navíc doplněná o sportovní rivalitu, trochu podivná a nečekaná kombinace, ale proč ne.

Rebelka (2006)

Nic jsem od toho nečekal a nic velkýho mi to ani nedalo, i přesto se mi na to koukalo dobře (hlavně na Missy Peregrym), film byl příjemný a dokonce jsem se dozvěděl něco nového o světě gymnastiky, o kterém nemám normálně ani páru. Na filmech nemám rád tuctový děj a ten tu rozhodně nebyl, což je moc super.

Hon (2012)

Výborné dílo. Zajímavý děj. Žádná nahodilost ani faleš. Z filmu přímo tryskala opravdovost a reálnost, které si velmi silně pohrávaly s mými pocity.

22 Jump Street (2014)

Uznávám, že je těžký překonat jedničku. Druhý díl nic moc novýho opravdu nepřinesl, ale i přesto jsem se u koukání skvěle bavil a to je to hlavní.