X-Men: Dark Phoenix (2019)

Nevím jak tento film hodnotit. Měl jsem za to, že se odehrává v době, kdy byli všichni mladí a že navazuje na ostatní díly. To, že umřela ta, která má roli v dílech, kdy jsou všichni staří, mi nedává smysl nebo bude další díl s její reinkarnací nebo prostě jdou tito X meni jinou cestou a nějak mi to nedošlo. Každopádně tento díl nemůžu hodnotit příliš kladně, protože jsem viděl všechny díly a tento vývoj mi do toho prostě nezapadá.

Lucy (2014)

Viděl jsem to až teď v roce 2019 a musím říct, že se mi to líbilo. Pokud se toho lidstvo dožije a mozek budeme využívat víc než při současných 10 ti% tak to může být opravdu zajímavé. Chápu, že věřící člověk tento film odsuzuje, protože ten film je o možných schopnostech lidského mozku, což Církev zavrhuje, ale věřím, že se tento postoj časem změní. Za mě je to úžasný film 90%

Avengers: Endgame (2019)

Úchvatné zakončení, ale pár chybiček bych tam našel. Jak Capitan Amerika na konci filmu vrátil do své časové sféry kámen duše? Nebo kde zmizel Loki s teseraktem ? Něco mi říká, že tu časovou linii trochu pozměnili.

Ženy v běhu (2019)

Super česká komedie :) Na české filmy moc často do kina nechodím, ale chtěl jsem ženě udělat radost, tak jsme šli. V sále bylo od diváků často slyšet: to jsi celý ty (Vetchý), což znamenalo, že je přítomno mnoho manželských párů :). Děj byl sice předvídatelný, ale zasmál jsem se dost. :) Žena po zkončení filmu chtěla ať ji koupím vodítko, že ho bude používat. Když jsem ji chytil za slovo a hned po filmu jsme šli do pet shopu, tak si to rozmyslela :)

Jan Palach (2018) odpad!

Upálit se kvůli politice, to nedává vůbec žádný smysl. Pokud člověk není orientovaný jedním směrem, tak existuje milion možností jak pokračovat. Taky je tu možnost že to bylo úplně jinak a film byl přebarven aby vyhovoval demokratům. Oslavovat Palacha jako hrdinů je hloupost. Víc uznání zaslouží ti co se nevzdali a tu dobu okupace přežili. Film vypráví o slaboduchém jedinci, který vidí východisko jen ve smrti. Hnus!

Aquaman (2018)

Viděl jsem v kině a nebylo to špatné. Vizuálně super, ale inteligence toho piráta mi dávala zabrat. Většinou vypadal jako hlupák, co rád běhá hlavou proti zdi, pak dostane od atlanťanů výzbroj kterou vidí poprvé v životě a hned ví jak si to předělat.

Ostravak Ostravski (2016)

Jsem Ostravak už 40 let, ale jak mluvily ty pražačky ostravsky, tak tak jsem ještě nikdy žádnou ženu mluvit neslyšel. Dost mě to i uráželo a jejich výkon dost film srazil dolů.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Děs a hrůza. Dlouho jsem neviděl tak trapný film, navíc politicky zaměřený na zesměšňování Zemana. Vtip nikde, škoda času na to koukat. Všichni herci jsou takzvaní antiZemanovci a celý film se nese na vlně jejich politického názoru a úplně zapomněli hrát. Vydra i Dejdar naprosto trapní.

Bohemian Rhapsody (2018)

Tento film mě vrátil zpět do mých mladých let. Naprosto úžasný film, jen mě tam chyběla oblíbená píseň Barcelona, i tak tomu dávám 100%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Moc se mi ten film líbil a celé mojí rodině taky. Přiznám se, že do kina jsem na ten film nešel, ale blue ray jsem si koupil a nelituji toho. Je to propracované od začátku do konce. 90%