Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Teď jsem se vrátil z kina a byl jsem překvapivě spokojen :) Vtipy, hlášky, smysluplný děj, řezal jsem se smíchy většinu filmu. O jednu hvězdu jsem dal méně asi jen proto že ukázka na trojku v tom druhém videu v titulkách byla dost krátká, ale jinak super film po delší době. Můžu doporučit všem co mají rádi humor a viděli první díl, jinak by nový divák jisté věci nepochopil :) Za mě o dost vtipnější než první díl.

Grimsby (2016)

Tak na tento film se můžu podívat i 5x za sebou a pořád mě to bude bavit :) Jsou tam sice nechutnosti, jako třeba to sloní bukake, ale smíchy jsem se řezal snad celý film :) kinematografie je zase o něco bohatší :)

Kniha džunglí (2016)

Jako malý jsem na ten film byl v kině. Teď jsem na to byl se svými dětmi a zažitek naprosto úžasný. 3D efekty super. Na ení co kritizovat, jen chválit :)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Začátek filmu je dost divný, nemělo to šťávu a skoro jsem ve filmu usnul. Opravdu dost divný scénář. Většinu času jsem si říkal co to? Proč to? To nedává logiku! Použít atomovku na pohyblivý cíl nad městem? Koho tohle napadlo? A co ta wonder woman? Co ta tam dělala? 3 hvězdičky dávám jen za specialni efekty. Tento film mě nijak zvlášť nenadchl, asi to bylo tím scénářem.

Deadpool (2016)

Tak jsem na tom byl v kině. Po pravdě nic moc extra jsem od toho nečekal a prvních 20 minut jsem se rozkoukával, ale musím říct že dlouho jsem se tak nepobavil :) Ty hlášky byly naprosto super a bylo jich tolik, že jsem měl břicho v křeči dlouho po filmu :). Opravdu nelituji že jsem na ten film šel. Maximálně doporučuji!!! To musíte vidět!!!

Paddington (2014)

Rodinná komedie kterou si vaše děti zamilují. Na mě tento film nijak zvlášť nezapůsobil, ale vtipem si mě získal. Doporučuji ke shlédnutí.

Transformers: Zánik (2014)

Po shlédnutí musím připustit, že tento díl mě nijak zvlášť nenadchl. Bojové scény byly sice velmi dobře provedené, ale scénář byl šitý snad horkou jehlou. Dialogy a logické uvažování jak lidí tak i strojů jsem prostě nechápal. Taky humoru oproti minulým dílům ubylo. Konec filmu tomu všemu dal korunu, jak Optimus odlétá do vesmíru za stvořitely po svých.... proboha proč, když na Zemi zůstala mezigalaktická loď? A takových momentů byla celá řada.Příští díl ať je aspoň trochu duchaplný, protože jen skvělé efekty skvělý film neudělají.

Grimm (2011) (seriál)

Sleduji už třetí sérii a jednoznačně nejlepší seriál co jsem kdy viděl. Každý díl je super a schopnosti grimma stále rostou. Má to hlavu i patu.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Právě jsem se vrátil z kina. Nebylo to špatné, zápletku jsem rozuzlil celkem brzo. Akční scény super, ale co jsem nepochopil... ke konci filmu leží kapitán na lůžku se zašitýma jizvama. Má přece vysokou regeneraci, tak jak to režisér myslel? Dále černoch s křídly...od Starka mají přece vojáci skelety, ale to by film připomínal Iron man a to asi nechtěli míchat. Podobných maličkostí na jiné řešení situací tam bylo víc ale pro ty co neviděli předchozí Marvelovky, si toho ani nevšimnou. Celkové hodnocení cítím tak, že je to dobrý film.

Rio 2 (2014)

Je to průměr.Není to špatné ale neohromí to ani ve 3D. Nicméně dětem se to líbí a to je hlavní.