Loupež ve velkém stylu (2017)

Velmi pěkná oddychovka, super hlášky, skvělí herci. Jen mi příjde škoda, že Ch. Lloyd za svůj život nikdy nedostal oskara. V Návratu do budoucnosti byl skvělý a i po tolika letech dokáže skvěle zahrát senilního důchodce. 😅👍. Klobouk dolů🤠

Probuzení (2021) odpad!

To bylo tak blbé, že to nejde ani komentovat.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Scénář je na nic. Opravdu jsem se snažil to vstřebat, ale bohužel.

Černý krab (2022)

Celý film je vlastně o ničem. Jediný děj je bruslení po ledu a vlastně se během celého filmu nedozvíte kdo je ten nepřítel a za jaký tým vlastně kopete.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Super zakončení celé série. Byl jsem příjemně překvapen. Doporučuji ke shlédnutí.

Matrix Resurrections (2021)

Mnohem lepší film než spiderman bez domova. Když nebudu brát v úvahu tu politickou hlášku o duze na konci filmu, byl to dobrý film od těch dvou přeoparovaných bratrů :)

K zemi hleď! (2021)

Celý film jsem si říkal, že tolik cynismu , absence pudu sebezáchovy, logického uvažování, egoismu, že něco takového do filmu vůbec nepatří. Jenže potom dojdete na konec filmu a zjistíte, že toto vůbec není film, že to je realita dnešního světa zachycena se 100% přesností a kdybych dal nízké hodnocení tohoto filmu, tak bych patřil do skupiny lidí, co hledí k zemi. Konec filmu vystihuje naprosto vše, co dnes vidíme v médiích. Dávám tomu filmu 100%

Spider-Man: Bez domova (2021)

Je mi líto, ale víc než 2 hvězdy nemůžu dát. Vysvětlím proč. Film byl od začátku do konce bez Marvelovského humoru, nudný, v častých případech nelogický a spiderman měl mozek tříletého dítěte. Během těch 148 minut filmu bylo v sále hrobové ticho. Což mluví za vše, protože sál byl plný z 99%. Z celého filmu byly maximálně 3 hlášky na pousmání. Ze všech Marvelovek byl toto ten nejhůř zrežírovaný film. Navíc ten konec.... To má být jako poselství, že když vám zmetek zabije blízkou osobu, tak mu jen tak odpustíte? Opravdu jsem byl zklamaný a manželka vedle mě během filmu 3x usnula. V hodnocení bych dal jen jednu hvězdu, ale ta druhá je aspoň za to, že do filmu nepropašovali žádné gay scény, jak je dnes už zvykem. (Od společnosti Marvel jsem viděl úplně všechny filmy a tento řadím na úplně poslední místo. Všechny předchozí filmy se spidermanem jsou na mnohem vyšší úrovni než toto.)

Eternals (2021)

Eternals, Stan Lee se musí obracet v hrobě. To, že je to multikulti tým, to mi ani nevadí, ale to, že lidstvu pomáhal s vynálezy nejchytřejší muž ve vesmíru, který je černoch, gay, který si s partnerem adoptovali dítě.....to už je na mě moc. Asi ten film chtějí nominovat na Oscara. Politiku nesnáším. Proto davam pruměr. :(

Lucifer (2016) (seriál)

Viděl jsem všech 5 řad a musím uznat, že to mělo vzrůstající tendenci. U většiny seriálů časem kvalita upadá. Ne však u Lucifera. Jsem rád, že bude i šestá řada. Doufám že nadchne jako vyvrcholení páté řady.