Pixely (2015)

Jelikož jsem vyrůstal s těmito hrama od úplného počátku, musím říct, že se mi ten film líbil. Až na maličkosti dávám filmu 80%. Opravdu mě to bavilo a mé děti taky.

RoboCop 3 (1993) odpad!

Naprostý odpad. To nejde ani jinak komentovat.

Ant-Man a Wasp (2018)

Mě se to líbilo, vtipné to bylo taky a rozhodně ten konec se odehrál souběžně s Infinity War, takže to bude mít vliv na pokračování filmové ságy Marvel. Hodnotím 85%

Deadpool 2 (2018)

Byl jsem na tom v kině a objednal si blueray. Blueray je lepší, protože je tam víc záběrů, které v kině nebyly a dost toho tam vysvětluje, co mi v kině nedávalo smysl. :)

Coco (2017)

Dnes jsem na tento film šel s celou rodinou. Opravdu se jim to povedlo, měl jsem místy i slzy v očích v dojemných momentech. Opravdu to stálo za shlédnutí. Až to vyjde na blue ray tak to musím vidět ještě v originálu s titulky kvůli té hudbě, ať to můžu porovnat s dabingem. Každopádně by si toto dílo zasloužilo nominaci na Oscara.

Liga spravedlnosti (2017)

Nevím proč, ale u DC filmů sráží to lepší hodnocení až moc nepřemožitelní hrdinové. Nesmrtelná amazonka a nesmrtelný superman, to potom ten film nemůže nabídnout žádné napětí a navíc každý mohl tušit jak To všechno dopadne. I nástup Supermana na scénu byl přesně na okamžik, který nikoho nemohl překvapit. Pak pět minut a titulky. Je mi líto, ale na víc než 3 hvězdy to ohodnotit nemůžu a možná i to je moc.

Doktor Strange (2016)

Trochu jsem se ztrácel v těch ohnutých realitách, ale celkově se mi to moc líbilo. I vtipné momentky tam byly super :)

Thor: Ragnarok (2017)

Série se čím dál víc zlepšuje. Jen jediná maličkost mě tam na dokonalosti vadila. M16 má 15 nábojů a ten týpek tam z nich střílel tak na 10 zásobníků bez omezení. Jak říkám, je to jen maličkost, vše ostatní bylo super :)

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997) odpad!

Obrovská slátanina nesmyslů a nelogických situací. Né opravdu tomu nejde dát ani jednu hvězdu.