Spolu (2022)

V rodině mám tetu, která je podobně postižená už od 5ti let. Teď je ji přes 50. Tento film je natočený excelentně. Kozub to zahrál naprosto skvěle. Život s tak postiženým člověkem není vůbec lehký. 👍 Jen jedna věc byla ve filmu úplně mimo. Opatrovnictví není možné přepsat jedním podpisem. To určuje jen a pouze soud.

Shazam! Hněv bohů (2023)

Dlouho jsem se u filmu od DC tak nezasmál jako u Shazam dvojky. Opravdu se jim to povedlo a předčilo to moje očekávání.👍

Black Adam (2022)

DC opravdu není Marvel. Celý film je vysloveně moc akční a plný superhrdinů, co jsou nezničitelní a moc toho nenamluví. Všechno ničí a navíc kopírují různé postavy. Asi každý ve filmu mohl vidět Dr. Strange a Ant Mena pod jinými jmény. Black Adam je zase kříženec Thora s vlastnostmi DC Supermana. 45%, víc tomu nedám, spíš míň.🤔

Wednesday (2022) (seriál)

Naprosto dokonalý seriál v novém provedení. Gomez je sice na můj vkus trochu tlustý, Fester zase hubený, ale to je asi tím, že to srovnávám s minulými představiteli. To je ale jedno, ten seriál je o Wednesday a ta hraje super.👍😂

Trol (2022) odpad!

Nuda, blbost, norská pohádka o trollovi. Kdo to ještě neviděl, ani se na to nekoukejte. Nic horšího jsem ještě neviděl. Jak může někdo v roce 2022 natočit takový brak, to nechápu.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Po prvním shlédnutí bych dal hodnocení průměr, ale po druhém se mi to už líbilo víc 👍Už jsem to viděl 12x a je to super. Samozřejmě ten film není pro každého a Pražáci to nepochopí. Ten vtip na konci filmu mě málem zabil😂😂😂 27.8.2022 a film se drží stále v top 10 filmů v Česko na prvním místě ve sledovanosti, takže i přes negativní recenze některých tady na CSFD, ten film má velkou sledovanost a to je nejlepší reklama.👍😅

Laser na mimozemšťany (2022) odpad!

Blbost od začátku až do konce a ještě to ukončili jako na pokračování? To snad né. To by nezachránilo ani miliardový rozpočet a horší hodnocení než odpad už tomu nejde dát. Tohle určitě pokračovat nebude!!!

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Třetí řada seriálu sice není tak oslnivá, ale stejně, nejlepší bavič je Klaus😅, proříkávačka je v třetí řadě ta nejtupější. Čtvrtá řada jistě bude natočena, protože záměr třetí řady byl jistě dostat do týmu Bena. Uvidíme.