Kameňák 4 (2013) odpad!

Je to tak strašné, že to nestojí ani za hodnocení.

Dobytí Planety opic (1972)

Z filmového hlediska je ten film skoro odpad ale musím režiséra zařadit jako vizionáře, protože v roce 2017 ten film už z mého pohledu jako scifi vůbec nevypadá, bohužel. Kdyby v tom filmu najížděly opice auty do lidí, tak bych podezíral režiséra, že vlastní stroj času.

Logan: Wolverine (2017)

Líbilo se mi to, jen mě trochu mate odkud má znovu adamantiové drápy, když v předchozím díle mu je ten samuraj usekl? Nějak mi to nesedí nebo jsem nějaký díl vynechal? Nebo ta (2013) byla jen samostatný nenavazující díl ? To už je asi jedno, 2017 bylo ukončení herecke éry a nástup nové generace.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Jednička od Marvelu byla super na rozdíl od tohoto odpadu od Columbie. Nechápu jak mohli natočit takovou slátaninu. Nestojí to ani za komentář.

Ghost Rider (2007)

Po letech jsem se na ten film chtěl podívat znovu, kvůli té motorce co bych jako motorkář určitě chtěl. Je to taková oddechovka a člověk musí přehlédnout ty chyby ve scénáři. Jako třeba když týpek z pod tunelu bodne GR do zad a pak mu ráno na hřbitově tu ránu zašíva hrobník. Když další noc v přeměněném stavu schytal tak 200 kulek, to by byl ráno tuhý. Prostě ty chyby člověk musí přehlédnout. Každopádně líbilo se mi to i po letech takže hodnocení je takové jaké je.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Až na nějaké menší technické nedostatky se mě film líbil. Nejlepší je ta poslední věta před závěrečnými titulky jeho tety :) Vlastně je tam dost situací co pobaví. Dávám 85% Můj sedmiletý kluk už je na Marcelu závislý :))

Já, padouch 3 (2017)

Tak jsem byl na film s dětmi a musím dát na jejich hodnocení, protože je to film pro děti a těm se to moc líbilo. Vydržely být pozorné od začátku až do konce a mě se to taky líbilo. Samozřejmě z mého pohledu bych dal o hvězdu méně, protože mě tam toho moc nepřekvapilo ale děti jsou nadšené, takže 5*.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Jak bych to hodnotil... Dva a pul hodiny převážně akce, vizuální efekty 90% ale ten scénář 50% logické uvažování americké armády na úrovni dítěte. Dávám tomu 75% celkově ale víc si to nezaslouží. Hlavně že se to líbilo synovi a to je hlavní.

Auta 3 (2017)

Třetí díl z mého pohledu nemá tu pravou šťávu jako předchozí díly. Děj je samozřejmě předvídatelný. Mým dětem se film líbil , ale moc smíchu v sále slyšet nebylo.V půle filmu jsem slyšel v sále jiné děti co se ptaly rodičů kdy to končí, že už chtějí domů a jiné výmluvy. Na scénáři mohli více zapracovat. Dávám hodnocení 5 z 10ti.

Wonder Woman (2017)

Tak jsem se ted vrátil z kina. Wonder Woman aneb superman v ženském provedení. Kupodivu se na to dalo koukat, jen to osazení kina bylo z 90% ženské a já tam seděl v motorkářské kombinéze, protože autem se mi jet nechtělo :). Dávám tomu filmu 75% protože i když se mi to líbilo, ten konec byl jak ze Supermana bez zrnka kryptonitu. Kdo na ten film pujdete, tak si namasírujte zadek, protože 141 minut je docela dost dlouhá doba na sezení :). Víc to rozebírat nebudu, píšu první dojem po příchodu domů z kina.