Těla (2023) (seriál)

Takže za prvé, všechny gay scény jsem přetáčel. Už jen za to snižuji hodnocení. Za druhé technické nesmysly. Ta muslimka měla v bance místnost s bombou uzamčenou od roku 1941, kdy jaderná bomba ještě neexistovala, po otevření tam byl na stěně digitální telefon, který v roce 1941 neexistoval, stejně jako ten mobil v bombě. Místnost dle filmu nebyla celých 80 let otevřena a nebylo vysvětleno jak se tam to všechno dostalo🤔Vydržel jsem se na to dívat, ale nad paradoxy se režisér moc nepozastavoval. Konec toho moc nevysvětlil, ale když vypnete mozek, dá se na to dívat, až na ty homo scény🤮

Mladá dáma (2024)

Totálně nelogicky slátaná pohádka. Shrnu děj velice rychle. Princezna z králoství které je v bankrotu je provdána do bohatého králoství, kde ji obětují drakovi, se kterým se zkamarádí po tom co ji zabije otce a nakonec se celá šťastná těší zpět domů, do králoství, kde není ani chleba. Pointa té pohádky mě jaksi unikla.😱🤔👎👎👎

Jedeme na teambuilding (2023)

Mě se ten film líbil, až na ten konec. To jako došly peníze, že to tak nepřirozeně usekli? Úplně to zkazilo celkový dojem.

Barbie (2023) odpad!

Ten film je dost o ničem. Ani bych si netroufl odhadnout pro jakou věkovou kategorii je určený.

The Orville (2017) (seriál)

Je to mnohem lepší než klasické startreky. Víc humoru, řešení současných problémů atd...👍😂

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Opravdu povedená komedie😂 záchvat smíchu jsem měl , když uhasil toho hořícího muže😂😂😂

Roswell: Nové Mexiko (2019) (seriál) odpad!

Tento seriál je bohužel zklamání. Z mimozemšťanů udělali gaye, lesby, bisex a jedno hetero. Děj je převážně jen o tom jak to mezi sebou míchají a ti chlapi se tam olizují až moc. Pořád jsem to musel přetáčet aby mi nebylo blbě. Říkám si, jestli to každý hetero člověk vidí stejně jako já. 4 serie jsem dokoukal v myšlence, že se to nějak zlepší, ale bohužel, pro mě se to jen zhoršovalo.

Moonfall (2022)

Řekl bych, že jako námět k natočení filmu byla ta odhozená nádrž na Měsíc a ten dunivý zvuk který vydával. To se opravdu stalo a nikdo to nedokázal vysvětlit. Samozřejmě je to vlhký sen všech konspiračních teoretiků. Za mě, jako obyčejný člověk nedokážu posoudit jak a co se stalo, ale život se na Zemi klidně mohl dostat z nějaké ledové komety nebo tak jak to vylíčili ve filmu. Rozhodně to zní reálněji, než Bůh, 6 dnů podle bible😂

Divnosvět (2022) odpad!

Homosexuální dítě afroameričana do pohádek opravdu nepatří. 🤮🤮🤮