Rodina na baterky (2021)

Teď se podívejte co se stane, když vypnu wifi :))))) Jako bych viděl svoje děti :) bavil jsem se dokonale. Dávám plný počet a taky nelituji toho, že jsem si pořídil netflix, jinak bych dnes neměl tak skvělou náladu :) doporučuji ten animák každému.

Láska a příšery (2020)

Nečekal jsem, že mě tento film chytne a ani jsem nečekal, že dám plný počet hvězd, ale opravdu mě to zaujalo, mělo to dobrou režii a taky náběh na pokračování. Určitě tento film doporučuji. Čekal jsem béčkový film se spoustou nelogických rozhodnutí postav, ale všechno to do sebe pěkně zapadalo pokračování rád uvítám. ( je a mi 42 let, tim chci reagovat jen na některé komentáře, že dospělým ten film nemá co nabídnout. )

Rány (2019) odpad!

Nic víc než odpad tomu nejde dát. Člověk se marně snaží pochopit zápletky, ale nejde to a ten konec? To mělo jako znamenat co?

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Naprosto geniální seriál. Všechny 4 série. Občas je tam něco nelogického, ale nadchlo mě to. Né nadarmo je to druhý nejsledovanější seriál na světě.

Syn temnoty (2019)

Film ve kterém čekáte, že se něco stane, ale děj je jednostranně linkovaný. Antisuperman všechny dobré lidi zabije a pak jdou titulky. Lituji, že jsem to viděl až do konce.

Srdečně vás vítáme (2017)

Film mě mile překvapil. Smál jsem se u něj až do konce. I když mám s Romy špatné zkušenosti, vtom filmu mě pobavili, jak tomu sluníčkáři zmrazili úsměv. Já bych je na zahradě teda nechtěl.....možná jen toho lovce krtků :)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Bohužel celý film byl nezáživný, mnohé scény nelogické, stejně jako ten konec filmu. Nemůžu si pomoct, víc než 2 hvězdy tomu dát nemůžu.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Omlouvám se, ale nenadchlo mě to, je to jen další krok k přechodu na multikulti. Zabili bílého spidermana a nahradili ho malým černým. Politika je už i v kreslených filmech. Bílý obraz začíná na celém světě zhasínat a nahrazuje ho tma. Příběh může být jakkoliv dobrý, ale ta politika se mi nelíbí. Se vůbec nedivím, že ten film získal Oscara.

Terminátor: Temný osud (2019)

Chtěl jsem na ten film jít do kina, ale nebaví mě v 3D číst titulky a s dabingem to nebylo nikde. Podle mě to byla marketingová chyba, protože po shlédnutí teď s dabingem, se mě ten film líbil, i když mi vadí to genderové vměšování dnes skoro do všech filmů.