Croodsovi (2013)

Velmi dobře zpracováno, vtipné, pružný děj, byl jsem mile překvapen. Doporučuji všem od 7 do 100 let :)

Hrdina (2002)

Čínští režiséři dělají ve filmech z každého číňana supermana a ten děj.... šípy tam létají, jako by pršelo, proti celé armádě tam bojují dva, jeden šípy odráží mečem, spolubojovnice šátkem , potom armádě tisíců mužů dojdou šípy, otočí se a jdou znechuceně domů.... nebo boj na vodní hladině uprostřed jezera, kde doběhnou v botech a aby nespadli při boji do vody, tak se od hladiny odráží špičkou meče. No a nakonec filmu ještě napíší, že je to historický film. Je to nejhorší film s Jet Li v hlavní roli, co kdy natočil. To je můj názor.

Ledová smrt (2010) (TV film) odpad!

Tady není co hodnotit, IQ postav je na úrovni pětiletého dítěte, logické uvažování zcela chybí, efekty..... i na mobilu bych udělal lepší. Jinak, metan v pevném stavu se nachází ve zmrzlém stavu převážně u dna oceánů a uvolňuje se pozvolna důsledkem globálního oteplování. V tom filmu je to naprosto nesmyslná pohádka.

To byl zítra flám (2010)

Nebylo to špatné, ale Navratu do budoucnosti se to nevyrovná ani náhodou.

Méďa (2012)

Super film, plný vtipných hlášek, ale v žádném případě bych to nepouštěl svým dětem (6 a 3 roky). Z morálního hlediska by to mělo mít věkový limit pro shlédnutí.

Rebelka (2012)

Kdo viděl Jak vycvičit draka, tak si jistě všiml podobnsti vyprávění i dějové zápletky, přesto je to velmi dobře a vtipně ztvárněno. Jen tak dál.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Viděl jsem celou ságu z které teď mužu konstatovat, mě nejvíc zaujaly díly Zatmění a Nový Měsíc. První část Rozbřesku mě šíleně nudila a dofal jsem že druhý díl bude mít svižnější děj a více akce, ale bohužel. Až na závěrečnou bitvu, je celý film bez jakéhokoliv děje a přišlo mi, že režisér jakoukoliv nedůležitou scénu natahuje na desítky minut. Za normálních okolností by film trval 30 minut a mohl jsem jít domů. Zklamalo mě to a jistě jsem nebyl sám kdo se stejnými pocity odcházel z kina.