Společnost mrtvých básníků (1989)

"Jakmile si myslíte, že něco znáte,podívejte se na to jinak."                                                                                              Na druhý pokus, ale všeobecné nadšení nesdílím.

Hluboko (2012)

Přilákalo mě jméno Baltasara Kormákura. Svatba se mi líbila, ale Hluboko je opravdu hluboko. Hluboko pod průměr. Přežít ve studené vodě je úžasné a moc fandím lidem, kteří se dostali do svízelné situace a přežili. Sebeúžasnější námět ale nestačí. Poměrně ploché zpracování námětu ještě dorazil příšerný dabing.

Konec jasnovidce (1957)

Trochu mi to přiomínalo, jako když si Werich psal pracovní výkazy! :o)

Chaotická Ana (2007)

Je léto. Ležím na vyhřátém betonu, kus ode mne šplouchá voda, občas mě pokropí malý vodotrysk, jak někdo skočí do bazénu, slyším lidské hlasy. Je mi třináct a čtu Tuláka po hvězdách. Přesně stejné pocity mám při sledování Any.

Zkažená siesta (2012) (amatérský film)

Hrají: Petr Podaný, David Gardáš, masky Lucie Bednářová

Pižla a Žižla hledají práci (1937)

Pokud je mi známo, jde o nedochovalý film, ze kterého zbyly pouze fragmenty. Zajímavé je, že zde hodnotilo hned deset uživatelů. Nebo že by hodnotili onen půlminutový fragment z Úsměvů?

Kluci na řece (1944)

"Maminko, gumu na prak a nějakou silnou." "Co stojí?" "Nic. Na Bukouny je u mě guma vždycky zdarma."                 Čím jsem starší, tím víc mě baví staré filmy.