Kolik to stojí? (2013) (pořad)

Už jsme na tom tak špatně, že nás musí v soukromé televizi učit, co si dát do košíku? Namám pocit, že byhc se v pořadu dověděla něco nového nebo aspoň lehce zábavného. Jedna hvězda za sličnou moderátorku. Vtipný komentář Segrestor. Kam mám nakouknout, aby si mohla přečíst o bezpečném ústupu z hospody bez placení?! :o)

Chuťovky (2003) (pořad)

Dávám dvě hvězdičky za dva dobré recepty, které jsem zařadila do rodinného jídleníčku! :o)

Víkend bez rodičů (1981)

Tři hvězdy jsou spíš z nostalgie, že vidím dnes už staříky mladé a svěží. Jo Vašinka býval hodně sexy a Milence to také slušelo. Chápu všechny, koho podobné filmy nudí. I když jistá výpověď doby to je.

Intimita (2001)

Komorní příběh pro pokročilé diváky, nikoliv pro čumily a konzumenty. Kdo srovnává s Pornografickým vztahem, nepochopil hlavní myšlenku, kdo hází film do odpadu, má zřejmě příliš málo životních zkušeností. Dala bych přístupné od 35 let, pak by hodnocení vypadalo jinak. :o) Vskutku intimní pohled do soukromí tří lidí. Nekoná se ani happy end ani poučení z krizového vývoje na závěr. Zůstává otevřená jizva. Takový život někdy je. Zajímavé komentáře: Kroupa, Lukoye, Auctus

Papíry (2012)

Podobnost s Cedulkami je od počátku patrná. Kdybych viděla jen Papíry, líbily by se mi víc. Ale já viděla napřed Cedulky, takže už nejsem nezaujatý divák. :o) Ale oba filmečky mají cosi do sebe.

Cedulky (2008)

Toto dílko je důkaz, že krátkometrážní formát má co do sebe. Nejde o žádné velké myšlenky, příběh je jednoduchý, ale určitě to zpříjemní třeba čekání na menu v restauraci s wifi. :o)

The Thieving Hand (1908)

Až mě překvapilo, jak to bylo zábavné. Filmeček měl děj i spád, nechyběl humor. Dobře odvedená práce!