Noční vlak (2009)

Nejsem fanda akční filmy, horory či trilery, ale tohle mě od začátku do konce bavilo. Vždycky jsem odhadovala, co bude následovat, leč většinou neodhadla. Dobré na tom bylo, že další scéna byla lepší, než ta, co mě napadla. Závěr neměl chybu. Nebezpečná skříňka, kterou bere do rukou dítě.

Rajské zahrady (2009) (seriál)

Mám ráda Pepíka i Arnošta, miluji zahrady i dokumenty. Tím víc mne mrrzí, že se tento seriál moc nevydařil, právě díky familiérnímu způsobu obou protagonistů, které mám jinak opravdu ráda. Podstatně lepší je série se Zuzanou Slavíkovou, kterou ani osobně neznám, ani mi tak úplně nesedne. Paradoxy života. :o)

Šmoulové (2011)

Nevyrůstala jsem na nich, viděla jsem je až se svými ratolestmi a těm se líbili. Hodně výchovné, lehce motralizující, mírně zábavné.

Jezero smrti (2008) odpad!

Hnus. Nechápu ani proč se takové filmy točí, ani proč se na ně někdo dívá.

Velký třesk (2010)

Na tohle je tu příliš málo hvězdiček. Animák se vším všudy, bavilo mě to od začátku až do konce. Tleskám!

Malé oslavy (2008)

Dost pomalý rozjezd, ale nakonec dobrý. Převážila lenost přepnout to někam jinam. :o)

Man Walking Around a Corner (1888)

Několika sekundový záběr z roku 1888 těžko hodnotit jako film. Je to prostě krátký záběr kamarou.

Cesta na Měsíc (1902)

Tak to je teda mazec! Pěkné animace a triky. Na svou dobu určitě bomba.

České pexeso (2011) (seriál)

Super pořad, pokud máte doma školáčka a chcete se s ním naučit dobře a rychle kraje České republiky.