Mars útočí! (1996)

Asi první americká komedie, u které jsem se opravdu bavila. Marťánci skvostní! Černý humor mi nevadí. Skvělé herecké výkony Jacka Nicholsna (kterého jinak moc nemusím) Pierce Brosmana a Sarah Jessicy Parker. Dobrý úlet! :o)

Šťastní sebevrazi (2006) (TV film)

A mě to potěšilo a tak nějak udělalo dobře. Hnusné zacházení znám z vlastní zkušenosti, sebevraždit jsem se nikdy nechtěla. Na rozvesenení dobré.

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Oblíbený pořad mých dětí. Pico s Jakubem vždy dobře okoření, v předkolech mě bavili víc než soutěžící. Některé výkony hodně dobré, dokonce i vtipné. Nelíbí se mi spíš formát, trošku mi leze na nervy porota. Ale pořád lepší než Ein Kessel Buntes nebo Televarieté. :o)

Domeček na prérii (1974) (seriál)

Hodně naivní a nostalgické, dnes po všech těch sitcomech a akčních blbinách těžce oddychové. Nakonec - proč ne?!

Manon mezi námi (2010) (seriál)

Jednoduchá animace a příběhy, odpovídající cílové slkupině - dětem předškolního věku.

Odvážná slečna (1969)

Nečíst OTD - všechno napráská, ubere moment překvapení!! Novopečeného důchodce si zahrál ve svých 51 letech Václav Vozka. Ovšem v televizní verzi téhož příběhu skvěle zahrál hlavního hrdinu JUDr. Kroupu. Ale i dvojice Bohdalová, Kemr se zhostila svých rolí s grácií s jakou odhazoval Cyrano svůj širák v dál. ( Ale Obžalovaná s Janou Hlaváčovou se mi líbila o fous víc.)

Zázračná záchrana bílých hřebců (1963)

O čem byl vlastně tento film? O tom, jak stateční američané zachránili hodným rakušákům z bídného Československa stádo chovných koní? Proč byl film natočen? No jistě, aby svět poznal, jak byli američané stateční. To vcelku chápu, spíš nechápu českou televizi, proč neinvestuje do lepších filmů. Sorry za tu uštěpačnost. Mám velice ráda koně, proto jsem nechala zapnutou televizi, ale jinak byl příběh zbytečně zlouhavý bez výraznější záplatky, od začátku bylo jasné, jak to dopadne. Dvě hvězdičky za koně. I když drezuru příliš nemusím, mám ráda spíš koně v přírodě, když je jim ponechána dostatečná volnost. Panáčkovat na zadních mi nepřipadá pro tak ušlechtilá zvířata důstojné.

Kráva (1993)

Tento film se do zdejších žebříčků nedostal, v tom mém je hodně vysoko.

Most přes řeku Kwai (1957)

Jak to bylo skutečně? Zajímá to někoho? Podívejte se na dokument: http://www.csfd.cz/film/294548-jak-to-bylo-s-mostem-pres-reku-kwai/ Tento film je hodnocený jako 108 nejlepší, hodnotilo k dnešnímu dni skoro 14000 lidí, u dokumentu je pouhých 27 hodnocení. Lidi, dejte si tu práci jako já a stáhněte si dokument nebo si ho dejte do Chci vidět. Ve srovnání se skutečností je tento film jen slabý čajíček!