Motiv pro vraždu (2007) (TV film)

Překombinovaná zápletka, příliš idylický konec.

Paříž počká (2016)

Když se místo obrazu kocháte rámem, je něco špatně. Loudavé tempo bez řílišných zvratů, sice krásnými kouty Francie, ale zato bez pointy. Chtělo by to přidat těch krásných míst a lehce okořenit humorem, pak by to byla příjemná road movie-odlehčovatčka nebo přidat akce a hloubky a bylo by to solidní drama. Tohel je možná road movie, ale komedie?

Robine? (2017) (studentský film)

Bylo to takové psychedelické, se zdařilou kamerou, hudba přesně odpovídala ději, dobré režijní vedení herců. Byť jde o téma mě vzdálené, ocenila jsem, že jde o téma dnešní a odpovídající věku autorů. Dílo má svou výpovědní hodnotu a vypovídá o talentu tvůrce. Jsem zvedavá na jeho další počiny.

Malá (2017) (studentský film)

Zdařilá osobní výpověď mladé autorky, na její další kousky se budu těšit! Moc pěkná animace.

Feedback (2016)

Viděno v sérii Noc filmových nadějí. U prvních tří filmů jsem si připadala jako z jiné planety, tahle blbůstka mě od začátku bavila, líbila se mi animace i absurdně vypjaté situace.

Lynč - Syn mého otce (2018) (epizoda)

Tentokrát slabiny ve scénáři, sbližování Heleny s mimčem proběhlo nějak moc snadno a rychle.

Občan (2017)

Kdo je v nouzi největší, dokáže pochopit nouzi jiných.

Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)

Někdy je mezi bratry daleko, i když jdou tesně vedle sebe. Velké drama na malé ploše.

Ohnice (1968) (TV film)

Vášeň si představuji docela jinak. Radovan Lukavský je smypatický charakterní herec, ale svou vyzáží a projevem mi jako milovník nebo chcete-li osudový muž příliš nesednul.