Rozpolcený (2016)

Úplně jsem nedostala to co jsem očekávala, příště budu krotit své nadšení,aby zklamání přišlo v menší míře.

Čarodějnice (2015)

konečně žádná slátanina,něco co se i třeba opravdu dělo

Plivu na váš hrob 2 (2013)

První půle exceletní si myslím druhá už neměla takový nádech pomsty jako v předchozím díle.Možná kdyby vzaly z tohohle dílu první část a z předchozího pomstu bylo by to nepřkonatelné a hvězdičky by asi nestačily

The Lords of Salem (2012)

Takže člověk si v dnešní době nemůže přečíst knihu,ani divat na kazety,a už vůbec né pouštět hudbu na vinylu.No nic začátek mě bavil,ale jakmile se dopotácela do pokoje ak děs.Pán temnot jako obtloustlé monstrum s kuřecími křídlami a chapadly místo penisu?No tak v dnešní době,týpkové co připomínají zdeformovaného fantomase a ještě si honí zčervenalýho bimbase?ne ne takhle ne.zklámání,Jen hudba by se dala vyzdvyhnout a nápad a pak už dlouho nic

The Wicked (2013)

Námět dobrý,zpracování děsný asi jako čarodejnice která asi jediná byla k něčemu.Jo a nevěděla jsem že do mletýho se dává jablko,asi recept na dlohověkost. jo a ta holka měla pěkný boty,až nahoru zavázaný.

Mama (2013)

Tak Vám nevím,byla to pro mě taková strašidelná pohádka.Začátek takové drámo pK,šťástná rodinka co má ducha ve skříni a ten konec??Atmosféra slušná po to co se mama (podle mě spíš tata)objevila v celé své ,,hrůze´´.A happy end jako v pohádce.Celkem zklámání

Lesní duch (2013)

Tak že to bylo něco,čekala jsem dost a taky jsem to dostala.Jen bych některé rádoby diváky z kina vyprala jen co dosedly na sedačky.Lekavé scény,potoky krve,skvělé hlášky.Já si pošmákla

Aftermath (1994)

Velmi nechutné,dojem opravdovosti kazily chyby,které mi teda celkem vadily.Hudba skvěle potrhovala tu scénu

Časové pásmo bylo změněno