Světlo mezi oceány (2016)

film som nevidel (vraj je dobrý) ale kniha !!! váženíí prečítajte si knihu !!!! práve kvôli knižnej predlohe si nechcem "nahuckať" hlavu režisérom a hercami tohoto filmu...

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Fajnové herecké obsadenie. Costner príjemne prekvapil, dej mal spád, konečne slušná "!akčňovka",

Čas umírat (2007)

smutnučký film plný nostalgie a samoty. Herečka bola excelentná, a tá čiernobielosť filmu naozaj prospela. druhým "velkým hercom" bola psica :)

Pastorova žena (2011) (TV film)

v amerike je všetko možné, ... žiaľ .... ak je to podľa skutočnej udalosti, tak mi je najviac ľúto tých detí, predpokladám, že ta paní skončila nakoniec tak ci tak v blázninci.

Social Nightmare (2013) (TV film) odpad!

odpad ....dejový ....herecký ... dabingovýýýý ... príšernééé herečkyy ... tv markíza sa môže hanbiť , že takéto filmy ponúka :(

Die Hebamme (2014) (TV film)

slušný film , jednoduchý dramatický dej, zaujímavo "dobový" - najmä čo sa týkalo medicínskeho prostredia. U mňa lepší priemer so sklonom k 4 bodom.

Idealista (2015)

Niečo je zhnité v štáte dánskom. Film o investigatívnom novinárovi a politike, poukazujúci na to, že obyčajný človek v ľubovoľnom štáte sveta (vtomto prípade v Dánsku) je nula a obyvateľstvo a krajina sú hračkou v rukách vyššej politiky. Nie som nadšencom politických thrillerov, napriek tomu má film niečo do seba .. u mňa 3,5 bodu. A Evulienke velke Ď za titulky.

This Beautiful Fantastic (2016)

ani neviem, prečo ma ten príbeh očaril. Ale ja som spokojný, určite film neodhodím do zabudnutia. Jo a kto sa chcete učiť anglicky, tak tento film je na to ako stvorený. Aha čo som sa naučil "giv mi maj koker" .. hihi neviem síce ako sa to píše, ale je to prvá veta s ktorou začalo zaujímave kamarátstvo a o tom je tento film.

Hotel (2013)

Aké ťažké je prijať niečo, čo nám život prinesie. O tom je tento film. Niekto sa s tým vyrovná, niekto nie. Alicia hrala opäť fajnsky. Silná severská dráma, Nie každému divákovi sadne.

Záře (1996)

Silný, emočne veľmi silný film. Toho STASI agenta co hral otca by som s chuťou pustil nohami dopredu cez mlynček na mäso. Sa divím, že Rush nedostal za ten výkon Oskara. Ku koncu som plakal spolu s ním.