Greenland: Poslední úkryt (2020)

celkom slušny katas-thriller, vyborne vystihnutá davová psychóza keď ide ľuďom o život a o záchranu ... kež by sme také niečo nikdy nezažili :(

Přišli do Cordury (1959)

príliš dlhé naviac pomalé, bez typickej weternovej atmosféry, len drama a drama a drama ....

Muž, který zastřelil Liberty Valance (1962)

Pomalý až takmer nudny začiatok sa postupe mení v zaujímavú to kombináciu politického thrilleru osadeného do westernového prostredia.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

malávymena hercov z prvého dielu, Johnson s Wilisom prevzali velenie a koronavírusovokarantenovú nudu odhaňali spoločne. :)

G. I. Joe (2009)

kopec strielaciek, nahanaciek, vedeckych vymoženosti dostatočne vyhovujúce na aspon ciastocne odohnanie koronavírusovo karantenovej nudy.

Johnny English se vrací (2011)

akčná komedia púlná Atkinsových nešikovností omylov a gagov, končiaca mlatením cajovým podnosom o hlavu britskej kralovne.

Planeta opic (2001)

nevydarený remake prvej planety s primitívnym záverom a nemožným Wahlbergom v hlavnej úlohe.

Neodvratná pomsta (2009)

film, v ktorom sa kamera vyžívala na zábery kaluží krvy zabitých narkomafianov.

Strom na věšení (1959)

Jeden z posledných filmov Gary Coopera, v ktorom podal skvelý herecký výkon, príbeh o životom skúšaného samotárovi . zatrpknutom lekárovi, žijúcom v zlakotopecklej osade plnej všakovakých lumpov, ktorý zachránil chlapca pred lynčovaním následne vyliečil mladú cudzinku ... a svojim odmeraným prístupom nebol príliš obľúbenýmedzi osadníkmi, čo sa mu skoro na konci neoplatilo. A ako to dopadlo ? Ak ste zvedaví, kuknite si to. :)