Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

díl bohatý na podrazy a zábavu celkem + řada oblíbených hvězd z předchozích serii .... přesto hodnotím o hvězdu horší kvůli příšernému vítězi

Kdo přežije - Panama (2006) (série)

Mám survivora rád, tuhle serii hodnotím o jednu hvězdu hůře kvůli vítězi + protivnému kmeni

Četník a četnice (1982)

Četníky mám prostě rád, je to nestárnoucí klasika, a přestože tento díl + mimozemšťani jsou již slabší, pořád má svoje kouzlo. Poslední film pana herce Louise de Funèse a navíc se v tomto díle blýskla nádherná Catherine Serre, která byla dokonce i v Playboyi. Skutečná kočka své doby!!

Náhradníci (2000)

Film sice asi nepatří k tomu nejlepšímu, co se amerického fotbalu týče, přesto se nemá vůbec za co stydět. Zábava, napětí, trochu té lásky a spoustu bolestivých záběrů + dobré herecké obsazení. PS: mám podobný názor jako Rockerman - už jsem se chystal na odpad - příp. jednu hvězdičku za Cheerleader Tryouts, ale film dostal potom potřebné grády.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ačkoliv sám vařit neumím, pořady o gastronomii a restauratérství si užívám, jelikož mám jídlo velmi rád. Tento pořad je sondou, která nám ukazuje obvykle ne-příliš prosperující restaurace, které vedou někteří s láskou a nasazením a jindy zase bezpáteřní či arogantní byznysmeni. Prvních pár sérií mělo obzvlášť grády, jelikož byl koncept nový a Zdeňka neomezovali otravné cenzury - byl zkrátka sám sebou. Bohužel později nastoupila tvrdá kritika puritánů a já nevím koho všeho a pořad ztratil kus sebe sama. Přesto díky tomuto pořadu získávám zajímavé informace o jídlech a požadované kvalitě jídel + skvělou zábavu v podobě legendárních hlášek (má oblíbená: Ty se v tom hrabeš jak student v p*chvě) PS: jednou jsem navštívil restauraci v Plzni, kterou jsem si z tohoto pořadu vybavil, a jídlo bylo skutečně super.

Ajťáci (2006) (seriál)

Vyjímka potvrzující pravidlo a sice - i v UK může vzniknout vtipný seriál. První dvě serie jsou perfektní, třetí už o trochu slabší, přesto si tohle zasluhuje 5 hvězdiček.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Vědátoři odhalili skulinu na trhu zábavy a výsledkem je skutečně povedený seriál. Herní, matematické a fyzické gagy lítají jeden za druhým a poskytují až na pár vyjímek skvělou zábavu. Tuším, že během třetí řady přibude několik postav, jako Rajova sestra pro Leonarda, servírka pro Howarda nebo Sheldonův ekvivalent v ženské podobě a musím s politováním říct, že mě tyto postavy neoslovily a zábava trochu upadá.

Glimmer Man (1996)

Jeden z mnoha filmů Stevena Seagala, který jako policista brání zákon a především pak sám sebe po (překvapivě) křivém usvědčení. Tajemno, gangy, rituály a Stevenovi parádičky kazí pouze jedna věc a to nepochopitelné "odzvučení" akčních scén. Pro mě osobně obrovské zklamání a mínus pro jinak skvělý film.

Tajný agent Jack T. (1997)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů se Stevenem Seagalem, který nepostrádá vůbec nic - americký venkov plný balíků a zdánlivé pohody, bandu sympatických záporáků v čele s nenapodobitelným Krisem Kristoffersonem, románek, country hudba a spoustu lámání kostí a vyrážení zubů. Prostě ráj na zemi :o)

Training Day (2001)

Reálně působící film o drsném veteránovi a morálně zásadovém zelenáči (což je popravdě v dnešní době docela nereálné). Pro hip hopové nadšence povinnosti díky skvělým herním výkonům Dr. Dre, Snoop Dogga a okouzlující Eva (v rouše Evinně) Mendes. Pro nás je to především zpráva, že bychom se neměli do podobných čtvrtí nikdy dostat, a rovněž se vyhnout ruské mafii :) 5 hvězd, jeden z mých oblíbených filmů.