Avatar (2009)

„Jaký to je zradit svoji rasu?“ Chlapi dělají kvůli ženskejm různý blbosti, ale zradit lidstvo kvůli třímetrový modrý ženský s ocasem, to už musí být člověk mezigalaktickej romantik a taky těžkej sexuální fajnšmekr.

Vratné lahve (2007)

Podle mě je to hodně přeceňovaný film. Já jsem se u toho nudil. Marně vzpomínám aspoň na jeden okamžik, kdy jsem se jenom lehce pousmál. A když komedie nepobaví, tak je to smutné. Takže se jako jeden z mála tady odvážím dát Svěrákům a jejich laskavému humoru za dvě.

Český žurnál - Život a smrt v Tanvaldu (2013) (epizoda) odpad!

Proradný a zákeřný rasistický důchodce zastřelil z pozice ležícího střelce(zřejmě z předem připraveného zákopu) slušného a pracovitého roma, abstinenta nekuřáka, který šel náhodou kolem a čistil si nehty loveckým vreckovým nožíkem. Policejní vyšetřování sice ukázalo, že šlo o nutnou sebeobranu, ale tvůrci tohoto skvělého a vyváženého dokumentu, morální kapacity Klusák a Remunda, ukázali kde je pravda. Tlačit dotazované a zvlášť děti(!) k rasistickým odpovědím, to už chce pořádně hroší kůži. Pseudohumanistickej zvratek.

Světová válka Z (2013)

Hodnocení platí stejně jako u Avatara pro 3D verzi viděnou v kině. Rychlost, hbitost, dynamičnost a flexibilita. To jsou vlastnosti zombie v tomto filmu. V podstatě jde asi o nejrychlejší zombie všech dob. Jsou rychlí jak sračka nebo samopal vzor58(a někdy i rychlejší). Jaká to změna oproti prvním zombie, kteří byli jen o málo rychlejší než zácpa. Navíc k proměně dochází už po 12 sekundách po kousnutí. To je zapeklitý problém i pro božského Brada. Ale o co víc má Brad problémy, o to víc se divák baví.

Chata v horách (2012)

Zábavná hororová komedie. Slušná líbačka s uříznutou vlčí hlavou, Sigourney Weaverová se sekerou v hlavě, zombie a plno dalších příšerek. Vůbec poprvé jsem viděl obvykle mírumilovného jednorožce rozpárat někoho rohem.

Smrtící parazit (2009)

Moc jsem od toho nečekal, ale nebylo to špatný. Sci-fi thriller nebo horor o parazitech z pravěku milujících maso všeho druhu.