Mark Felt: Muž, který zradil (2017)

Příběh jednoho z největších práskačů v US historii...z období Watergate se zbytečně doslovným názvem zaujme výborným Liamem N. i pohledem na jedno bolestné období amerických dějin.

The Florida Project (2017)

Dost dobré drama...ze sociálního dna s nezapomenutelným Willemem D.

Poslední mise (2017)

Richard L. opět nezklamal...výborně napsané dialogy a herci dělají z tohoto dramatu i satiry na americkou politiku zážitek.

Bradův život (2017)

Skvělé drama..s nejlepším výkonem Bena S. v jeho kariéře. Chápu ale, že pro svou melancholickou pomalost založenou na hercích, scénáři a přemýšlení o životě není pro každého, zejména puberťáky, kteří čekají v každém filmu alespoň jednu mrtvolu. Pro mě jeden ze tří nejlepších filmů 2017.

Lady Bird (2017)

Průměrná užvaněná komedie...z dospívání, která není v podstatě vtipná ani objevná.

Tvář vody (2017) odpad!

Neskutečně stupidní scénář... na úrovni desetiletého dítěte a směšné monstrum dalo vznik největší slátanině 2017 spolu s Přízrakem. A nic na tom neměni odkaz z béčkovým hororům 50-60 let. Zlatý Roger C.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Žádný velký zázrak... spíše přeceňované a místy nelogické a nereálné chování postav (chování šerifa, Sam Rockwell a požár) snižuje dojem s tím, že tady vznikly zajímavější věci k ocenění.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Mírné zklamání...místy trochu nuda, čekal jsem více dynamický příběh, postavy by mohly být zajímavěji napsané...

Válka o planetu opic (2017)

Výborné finále...z asi nejzdařilejšího restartu filmové série vůbec.