• Krátkometrážní

Panika v městečku (2009)

Ve srovnání s původním seriálem o poznání slabší.

Blue Beetle (2023)

Další hřebík do rakve DCEU.

Bod obnovy (2023)

Bod obnovy není pouze název filmu. Zároveň se jedná o bod v čase, kdy byla alespoň částečně obnovena moje dávno ztracená důvěra v českou kinematografii. Děkuji.

Srbský film (2010)

Bože, to byla taková kokotina. Já myslel, že to snad nikdy neskončí. Prvních 50 minut jsem měl pocit, že sleduju pokračování Cool Girl! Nerad to říkám, ale i Troška má technicky kvalitnější a inovativnější filmy. O hercích raději ze strachu, že bych se udusil vlastníma zvratkama, ani nemluvím. Jestli mě tenhle kinematografickej klenot něčím znechutil a šokoval, tak jedině tím, že se jedná o totální donebevolající nudnou sračku bez špetky umělecký hodnoty s ubohou snahou šokovat totálníma umělýma a nevěrohodnýma cringe hovnama. Tak moc špatnej film už jsem neviděl opravdu dlouho, a to jsem relativně nedávno zhlédnul celou sérii Rychle a zběsile. Já už vážně nevím, co je s lidstvem špatně. To už si asi radši pusťte nějakej dementní videoklip od Řezníka. I přes to všechno ale uznávám, že v tom téměř 2hodinovým shitfestu bylo asi 5 minut poměrně "zajímavýho" obsahu, takže z boží milosti dávám jednu hvězdu.

Mluv se mnou (2023)

Bezpochyby jeden z těch lepších hororů.

Green Lantern: Síla moci (2022)

Filmy v rámci DC Universe Animated Original Movies se vždycky snažím hodnotit mírně. Přece jen to jsou krátký nízkorozpočtový animáky, takže k nim přistupuju téměř s nulovým očekáváním. Výslednej dojem z Green Lantern: Beware My Power byl ale ve skutečnosti o dost níž, než bych původně čekal. Tenhle typ komiksovech bývá opravdu kvalitní jen zřídka (Justice League: The Flashpoint Paradox), ale z těch všech DCUAOM animáků, kterých jsem viděl už skoro 50, byl tenhle pravděpodobně nejchabější. Sledovat Green Arrowa s gumovýma šípama je k pláči.