Všichni musí být v pyžamu (1984)

Je to trochu divnej humor, ale mně to bavilo. A dost často hodně. Husák je výbornej, zvlášť když má evangelizující fázi a přesvědčuje chlapa v tramvaji o tom, že by měl žít zdravě. Hodně podceněný film.

Ronin (1998)

Taková dost překombinovaná nuda. Herci jsou tu dobrý, de Niro a Reno, oba mám rád. Ale tady mě za celou dobu nepřesvědčili, aby se mi to chtělo sledovat. Nějak jde o kufr, myslím. Nevím. A je mi to jedno.

Přes 110. ulici (1972)

Je to hodně jednoduchej film, ale v podstatě je to dobře. Drsnej Harlem, pologramotní kriminálníci, násilnická policie... Občas je to přehnaný, ale rozhodně to není nudný. Už jenom ty 70's hadry a hudba, to je radost koukat.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Parádní triky a fůra postav, vč. kouzelníků. Jinak se mnou se tenhle film naprosto míjí, chodím na tyhle superhrdinský věci jen s dětma. Těm se to i přes naprosto šílenou stopáž (dvě a půl hodiny!!!) líbilo.

Cesta kolem mé hlavy (1984)

"Róóóbertééé, tralalalala, Róóóbertééé." To je hlavní důvod tohohle hodnocení. Smál jsem se nahlas. Havelka je tu v roli, která mu naprosto perfektně sedí. Ale i čarodějnice z Arabely, Vančurová nebo ten skrček s čepicí. Neříkám, že to je veledílo, ale bavil jsem se.

Tajnosti (2007)

Je to hezký natočený film s několika povedenými scénami i dobrými herci. Akorát to není film pro mne. V zásadě chápu, co se v něm řešilo, ale nevím, proč o tom točit film.

Chata na prodej (2018)

Jako většina české produkce, a speciálně produkce ČT, je to špatný film. Tentokrát ale s docela dobrými herci. Ovšem bez humoru. Neměl jsem jediný moment, kdy bych se upřímně zasmál. To, že člověk chataření/chalupaření zná, ještě nestačí k tomu, aby ho tahle plytká slatanina bavila. Do prdele, už i nějaký Litevci točí lepší filmy. Za chvilku bude točit líp i televize že Sierra Leone.

Bacurau (2019)

Hodně dobrá kombinace Vesničky mé střediskové a Predátora. To vše se spoustou Brazilců, penisů a stylové hudby.

Boj o ředitelnu (2016) (seriál)

Nějak mne to nechytilo. Možná tím, jak jsou všechny postavy hrozně přepálené, nechovají se reálně. Jasně, je to crazy komedie, ale zatimco u Sandlera mi to obvykle sedne, tady ne.

Jak se peče štěstí (1981) (TV film)

TV pohádka v klasických laciných papundelkových interiérech, kterou mi kromě nic-moc scénáře kazí dva herci, které vyloženě nesnáším, a to slizoun Vašinka a komouš Moučka.