Sedlák (2019)

Takové lepší tři kousky. Je to místy poměrně vtipná parafráze Truman Show, v něčem povedenější, v něčem míň. Ale uteklo mi to a celkem jsem se občas bavil.

Kukačka (2002)

Jasně, že to není reálný. Ale je to vtipný a má to příběh. A co víc si může člověk od rozhýbaných obrázků přát, ne, Šolty?

Králův dvojník (2012)

Někdy mě jihokorejský filmy baví a někdy ne. No a tentokrát to spadlo do kategorie "ne". Hlavní důvod je, že se mi mezi postavama blbě orientovalo, protože všichni vypadají stejně, další, že je ten film na mně pomalej a moc přehrávanej. Hodnotím to s tím, že jsem dokoukal zhruba 45 minut, takže možná se to pak rozjelo.

Případ Roubal (2021) (seriál)

První díl mne přitáhnul, zbylé dva to ale dost zabily. Největší problém je úplně zbytečná, špatně napsaná a neméně špatně zahraná linie s koncipientkou. Místo toho, aby se děj točil kolem zajímavých věcí, jako byly samotné vraždy, vyšetřování a soud, řeší se tu půl času FIKTIVNÍ postava a její trable, který jsou mi úplně u prdele. Přitom Čermák super, Čečenský super, Veškrnová dobrá, Švehlík zajímavej... Velká škoda, že to autorka takhle spatlala.

Apostle (2018)

Koukali jsme na to asi půl hodiny, ale nechytilo nás to. Lidi tu vyzdvihujou atmosféru, ale mně to nějak extra temné nepřišlo. Tak jsme to vypli.

Chuckyho sémě (2004)

Řekl bych spíš parodie než horor, navíc zacílená na lidi, co viděli původní sérii a bavila je. Mně to nějak neoslovilo.

Pinky Malinky (2019) (seriál)

Rozverná blbost pro děti. Proč ne. Třeba jejich parodie na Bird Man mi přišla celkem vtipná.

K zemi hleď! (2021)

Nápad neotřelý a slušně táhnul první třetinu filmu. Pak už ale čím dál víc místo bláznivé komedie přišla klasická moderní americká politická agitka a jejich vnitřní boje těch hodných s těmi zlými a čím dál víc nudy a trapnosti. Škoda. Kdyby to stáhli tak o 30 minut a nehráli to tak jasně na Rep-Dem linii, mohlo to využít potenciál mnohem líp.

Santa je pořád úchyl (2016)

Jako samostatný film by to bylo asi ok. Jinak tady člověk v trochu jiných kulisách uvidí v podstatě to samé, co v jedničce. Akorát je to o něco míň vtipný.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Není to úplně špatný, takových 50 procent. Pár věcí je vtipných. Jako celek víte, jak to celé dopadne, asi tak po 10 minutách. Na odpoledne proč ne.