500 dní se Summer (2009)

Po druhom pozreti musim dat o jednu cervenu komunisticku hviezdu navrch. Som rad, ze ma tento film matal v hlave a nakoniec som mu dal druhu sancu. Naozaj originalne a vtipne spracovanie s myslienkou, s ktorou sa ja uplne stotznujem ,,ziadny osud nie je, vsetko je proste dielo nahody,,

Croodsovi (2013)

3 hviezdy a to som bol velmi zhovievavy, nebyt tej animacie tak to nie je ani len tolko. Nie je to vlastne nic ine len vykradacka inych filmov ci animakov ako Ice Age, Avatar, dokonca aj RRRrrrr a inych (a ako vidim nie som prvy kto si to vsimol). Ako nic proti vykradackam, ved dnes uz sa vykrada vsetko, ale keby tomu dali aspon nejaku originalitu. Co to kurva vlastne chcelo byt? Akoze mam byt odvazny a skusat nove veci lebo su super a nesediet doma na zadku ked sa zotmie? No to je teda svetoborna myslienka, len co je pravda...

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nic som od filmu necakal, a na (ne)stastie som od filmu ani nic nedostal. Pre mna film na jedno pozretie. Keby niet toho, ze film si spravil meno na kniznej predlohe a keby po premiere nebol taky rozruch tazko by po nom stekol pes. A to som teda poriadny ,,antikrestan,, ale ani to tento snimok v mojich ociach nejak nezachranilo. Lepsia alternativa je Life of Brian ;)

Mládeži nepřístupno (2013)

Vobec neviem pochopit toto nizke hodnotenie. Ja som sa naozaj bavil od zaciatku do konca, sice niektore scenky boli naozaj zbytocne dlhe (vid posledny ,,pribeh,, s animovanym kocurom mi prisiel zbytocne dlhy), ale naozaj som nevdokazal predvidat co pride dalej, tym padom ma film ani chvilku nenudil (no odbre nasli sa hluche miesta, ale...). Ak tu maju ine pseudointelektualne komedie, ktore teda nestoja ani za rodinne balenie zvratkov po nedelnom obede vyssie hodnotenie ako toto, tak uz potom vazne neviem. Rozhodne odporucam pozriet si, ale necakat ziadne veledielo, pobavi a neurazi.

Kill Bill (2003)

Proste Quentin, narez od zaciatku do konca. Film, pri ktorom znacnej casti dialogov nerozumiete, ale nevadi to, prave naopak. A ten zaverecny suboj, pche, kam sa hrabe Neo. Mozno by som dal aj najvyssie hodnotenie, ale mne tam ta Uma strasne vadila a vobec mi tam nesedela, takto ostavam pri hodnoteni ake som zvolil.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Mam taky pocit, ze pan Laurent Tirard zo srdca nenavidi Asterixa a Obelixa (mozno nejake komplexy abo blok z detstva), ked sa ho rohodol takto sprznit. Navyse absolutne nesympaticky Baer, ktory mi v roli Asterixa prekazal vzdy, ked som sa na neho pozrel. Keby som nevidel povodne animaky, snad by som bol ochotny dat aj vyssie hodnotenie, ale takto...

Život Briana (1979)

Povinne by si to mali pozriet vsetci veriaci. Vyyyborne, a ja ako silno veriaci ateista som to zral uplne.

Noc je ještě mladá (2011)

Ale ved ano, celkom sa to dalo, take lepsie 3 hviezdy. Oddychovka, nesklame ale ani neprekvapi.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Dlho som sa odhodlaval ci si to mam pozriet alebo nie, lebo som sa strachoval o to ci to stale bude trpak abo nie. Nastastie som sa ale odhodlal a bol som velmi milo prekvapeny.